Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

Sport, 2021.11.25

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:





november 25., csütörtök:

------------------------

M4 Sport
18.45: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Real Betis-Ferencváros
21.15: Kosárlabda, női Európa Kupa, csoportkör, Ludovika-FCSM Csata - Orman Genclik


Sport 1
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Telekom Veszprém-Motor Zaporizzsja
20.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Vardar Szkopje-Pick Szeged



Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
20.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Porto - Paris Saint-Germain


Eurosport 1
12.00: Curling Európa-bajnokság, férfiak, Skócia-Norvégia
15.30 és 20.30: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága


Eurosport 2
16.00 és 20.00: Curling Európa-bajnokság, nők, elődöntő


Arena 4
18.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Detroit Lions-Chicago Bears
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Dallas Cowboys-Las Vegas Raiders


RTL+
18.30: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Galatasaray-Olympique Marseille
20.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Olimpiakosz-Fenerbahce


november 26., péntek:

---------------------

M4 Sport
18.40: Kosárlabda, férfi világbajnoki selejtező, Portugália-Magyarország


Sport 1
18.45: Labdarúgás, női barátságos mérkőzés, Lengyelország-Németország
20.45: Labdarúgás, női barátságos mérkőzés, Franciaország-Magyarország


Sport 2
17.00: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, sorsolás
20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Salernitana


Eurosport 1
9.00: Curling, Európa-bajnokság, férfi elődöntő
13.30: Curling, Európa-bajnokság, férfi elődöntő
17.05: Sífutás, világkupa-sorozat, Ruka, férfi verseny, kvalifikáció
19.50: Alpesi sí, világkupa-sorozat, Lake Louise, férfi lesiklás


Eurosport 2
10.50: Északi összetett, világkupa-sorozat, Ruka, férfiak
12.20: Sífutás, világkupa-sorozat, Ruka, férfi és női verseny
15.00: Északi összetett, világkupa-sorozat, Ruka, férfiak
15.30: Síugrás, világkupa, Nyizsnij Tagil, nők
18.00: Curling, Európa-bajnokság, női bronzmérkőzés


Digisport 1
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Angers


Digisport 2
19.10: Jégkorong, osztrák liga, Hydro Fehérvár AV19-Red Bull Salzburg


Spíler 1
18.25: Labdarúgás, német másodosztály, Jahn Regensburg-Dynamo Dresden


Spíler 2
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Granada


Arena 4
2.15: Amerikaifutball, NFL, New Orleans Saints-Buffalo Bills
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Stuttgart-Mainz
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!