Időjárás
meteoblue
TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

Sport, 2021.12.09

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



december 9., csütörtök:

-----------------------

M4 Sport
15.30: Kézilabda, női világbajnokság, középdöntő, Hollandia-Románia
17.45: Kosárlabda, női Euroliga, Sopron Basket-Spar Girona
21.00: Labdarúgás, Európa-liga, Ferencváros-Bayer Leverkusen


Sport 1
18.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Flensburg-Handewitt - Telekom Veszprém
20.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Pick Szeged-THW Kiel


Sport 2
19.00: Biliárd, Mosconi Kupa, Európa-Egyesült Államok, London


Eurosport 1
13.45 és 19.45: Sznúker, Skót Open, 3. és 4. forduló


Eurosport 2
15.00 és 18.00: Curling, olimpiai kvalifikációs vegyespáros verseny


Digisport 1
17.55: Röplabda, női Bajnokok Ligája, Fatum Nyíregyháza-Conegliano


december 10., péntek:

---------------------

M4 Sport
10.25: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, 1. szabadedzés
13.55: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, 2. szabadedzés
17.30: Kézilabda, női világbajnokság, középdöntő, Magyarország-Kongó
20.30: Kézilabda, női világbajnokság, középdöntő, Csehország-Dánia


Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, Memphis Grizzlies-Los Angeles Lakers
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Sampdoria


Sport 2
19.00: Biliárd, Mosconi Kupa, Európa-Egyesült Államok


Eurosport 1
9.35: Szabadstílusú sí, síakrobatika, világkupa, Val Thorens, SX
11.15: Sílövészet, világkupa, Hochfilzen, férfi verseny
14.05: Sílövészet, világkupa, Hochfilzen, női verseny
15.30: Síugrás, világkupa, Klingenthal, női nagysánc
16.30 és 20.15: Sznúker, Skót Open, negyeddöntők
19.10: Síugrás, világkupa, Klingenthal, férfi nagysánc, selejtező


Eurosport 2
12.45: Sznúker, Skót Open, negyeddöntők


Digisport 1
20.55: Labdarúgás, francia bajokság, Nantes-Lens


Digisport 2
19.10: Jégkorong, osztrák bajnokság, Hydro Fehérvár AV19-Moser Medical Graz99ers


Spíler 1
18.25: Labdarúgás, német másodosztály, Jahn Regensburg-SV Werder Bremen


Spíler 2
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Mallorca-Celta Vigo


Arena 4
2.15: Amerikaifutball, NFL, Minnesota Vikings-Pittsburgh Steelers
9.45: Szabadstílusú sí, síakrobatika, világkupa, Val Thorens, SX
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, 1. FC Köln-Augsburg
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!