Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

Sport, 2024.05.23

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



május 23., csütörtök:

---------------------

M4 Sport
9.00, 11.15 és 14.45: Ritmikus gimnasztika, Európa-bajnokság, Budapest
17.20: Labdarúgás, Simple Liga női NB I, döntő, 2. mérkőzés, ETO FC Győr - FTC-Telekom
20.00: Futsal, NB I, döntő, 3. mérkőzés, Haladás-Kecskemét


Sport 1
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
16.15: Jégkorong, világbajnokság, Csehország, negyeddöntő, Kanada-Szlovákia
20.00: Darts, Premier League, döntő, London


Sport 2
16.15: Jégkorong, világbajnokság, Csehország, negyeddöntő, Svájc-Németország
20.15: Jégkorong, világbajnokság, Csehország, negyeddöntő, Svédország-Finnország


Eurosport 1
12.45: Kerékpár, Giro d'Italia, 18. szakasz


Eurosport 2
22.00: Golf, PGA Tour, Charles Schwab challenge


Spíler 2
19.55: Labdarúgás, szaúdi liga, al-Hilal - al-Tai


Arena 4
20.30: Labdarúgás, Bundesliga, osztályozó, 1. mérkőzés, VfL Bochum-Fortuna Düsseldorf


Match 4
13.30 és 15.30: Tenisz, ATP-torna, Genf
21.00: Labdarúgás, skót bajnokság, osztályozó, 1. mérkőzés, Raith-Ross County


május 24., péntek:

------------------

M4 Sport
9.00 és 11.15: Ritmikus gimnasztika, Európa-bajnokság, Budapest
11.00: Autósport, Forma-3, Monacói Nagydíj, időmérő
13.30: Autósport, Forma-1, Monacói Nagydíj, 1. szabadedzés
15.00: Autósport, Forma-2, Monacói Nagydíj, időmérő
17.00: Autósport, Forma-1, Monacói Nagydíj, 2. szabadedzés
20.00: Kézilabda, férfi NB I, döntő, 1. mérkőzés, Telekom Veszprém - OTP Bank-Pick Szeged


Sport 1
19.30: Ökölvívás, profi gála, Bacskai Balázs-Kim Poulsen


Sport 2
18.00: Kézilabda, női Európa-kupa, döntő, visszavágó, Mihalovce-Elche
20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Bologna


Eurosport 1
12.45: Kerékpár, Giro d'Italia, 19. szakasz


Eurosport 2
22.00: Golf, PGA Tour, Charles Schwab Challenge


Spíler 1
19.55: Labdarúgás, szaúdi bajnokság, al-Ittihad - Damak


Spíler 2
20.55: Labdarúgás, Girona-Granada


Match 4
14.00: Tenisz, ATP-torna, Genf, elődöntő


Arena 4
9.00: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Katalán Nagydíj, Moto3, 1. szabadedzés
9.50: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Katalán Nagydíj, Moto2, 1. szabadedzés
10.45: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Katalán Nagydíj, MotoGP, 1. szabadedzés
13.15: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Katalán Nagydíj, Moto3, 2. szabadedzés
14.05: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Katalán Nagydíj, Moto2, 2. szabadedzés
15.00: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Katalán Nagydíj, MotoGP, 2. szabadedzés
20.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, osztályozó, 1. mérkőzés, Regensburg-Wehen
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!