Élő tv-sportközvetítések - Hétfő, kedd

Sport, 2022.08.15

A hétfői és keddi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



augusztus 15., hétfő:

--------------------

M4 Sport
9.00: Vizes Európa-bajnokság, Róma, úszás, előfutamok
11.15 és 20.30: Multisport Európa-bajnokság, München, atlétika
14.15 és 16.15: Multisport Európa-bajnokság, München, pályakerékpár
15.00: Vizes Európa-bajnokság, Róma, szinkronúszás, női csapat szabad gyakorlat döntő
18.00: Vizes Európa-bajnokság, Róma, úszás, döntők


Duna World
9.30: Multisport Európa-bajnokság, München, asztalitenisz
10.00 és 18.15: Multisport Európa-bajnokság, München, atlétika
11.15: Vizes Európa-bajnokság, Róma, szinkronúszás, vegyes csapat technikai döntő
13.00: Vizes Európa-bajnokság, Róma, műugrás, csapatverseny (3 és 10 m) döntő
14.00: Multisport Európa-bajnokság, München, asztalitenisz
15.30: Multisport Európa-bajnokság, München, sportmászás
17.15: Multisport Európa-bajnokság, München, strandröplabda, pályakerékpár, asztalitenisz


Sport 1
18.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Napoli
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Sassuolo


Sport 2
17.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti


Eurosport 1
15.45: Multisport Európa-bajnokság, München, pályakerékpár


Eurosport 2
19.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati


Arena 4
20.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Crystal Palace


Spíler 2
17.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-RCD Mallorca
19.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Atlético Madrid
21.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Elche


augusztus 16., kedd:

-------------------

M4 Sport
9.00: Vizes Európa-bajnokság, Róma, úszás, előfutamok
11.15: Multisport Európa-bajnokság, München, atlétika
15.00: Vizes Európa-bajnokság, Róma, műugrás, női 1 m döntő
16.30: Multisport Európa-bajnokság, München, pályakerékpár
18.00: Vizes Európa-bajnokság, Róma, úszás, döntők
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-selejtező, 4. forduló, első mérkőzés, Rangers FC-PSV Eindhoven


Duna World
8.30 és 18.30: Multisport Európa-bajnokság, München, atlétika
9.30 és 14.45: Multisport Európa-bajnokság, München, asztalitenisz, strandröplabda, pályakerékpár
14.00: Vizes Európa-bajnokság, Róma, műugrás, vegyes páros szinkrontoronyugrás döntő


Sport 1
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-selejtező, 4. forduló, első mérkőzés, FC Köbenhavn-Trabzonspor


Sport 2
17.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-selejtező, 4. forduló, első mérkőzés, Bodö/Glimt-Dinamo Zagreb


Eurosport 1
15.30: Kerékpár, dán körverseny, 1. szakasz
17.30: Multisport Európa-bajnokság, München, pályakerékpár
20.00: Sznúker, European Masters, 1. forduló


Eurosport 2
17.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!