TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda

Sport, 2020.09.22

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



szeptember 22., kedd:

---------------------

M4 Sport
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, rájátszás, 1. mérkőzés, Makkabi Tel-Aviv - Salzburg


Sport 1
18.45: Kézilabda, férfi Európa-liga, selejtező, 2. forduló, 1. mérkőzés, Gyöngyös - Füchse Berlin


Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
19.00: Jégkorong, svéd bajnokság, alapszakasz, Malmö-Leksand


Eurosport 1
15.30 és 20.00: Sznúker, European Masters, 1. forduló


Eurosport 2
10.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg


Digisport 1
10.00 és 16.30: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg
21.10: Labdarúgás, angol ligakupa, Luton Town-Manchester United


Digisport 2
18.55: Labdarúgás, angol ligakupa, Leyton Orient-Tottenham Hotspur


Spíler 1
20.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, rájátszás, 1. mérkőzés, Krasznodar-PAOK


Spíler 2
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, rájátszás, 1. mérkőzés, Slavia Praha-Midtjylland



szeptember 23., szerda:

----------------------

M4 Sport
18.15: Kézilabda, női NB I, Siófok-Győri Audi ETO
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, rájátszás, 1. mérkőzés, Molde-Ferencváros


Sport 1
0.30: Baseball, MLB, alapszakasz, Toronto Blue Jays-New York Yankees
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Kielce - MOL-Pick Szeged
20.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Paris Saint-Germain - Flensburg


Sport 2
3.00: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Denver Nuggets-Los Angeles Lakers
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
22.00: Baseball, MLB, alapszakasz, San Diego Padres-Los Angeles Angels


Eurosport 1
15.30 és 20.00: Sznúker, European Masters, 2. forduló


Eurosport 2
10.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg


Digisport 1
10.00 és 16.30: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg
20.40: Labdarúgás, angol ligakupa, Leicester-Arsenal


Digisport 2
17.45: Röplabda, női Bajnokok Ligája, selejtező, 1. forduló, Vasas Óbuda-Dinamo Moszkva
20.40: Labdarúgás, angol ligakupa, Chelsea-Barnsley


Digisport 3
20.40: Labdarúgás, angol ligakupa, Fleetwood Town-Everton


Spíler 1
20.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, rájátszás, 1. mérkőzés, Gent-Dinamo Kijev


Spíler 2
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, rájátszás, 1. mérkőzés, Olimpiakosz-Omonia
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!