TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat

Sport, 2021.04.16

A pénteki és szombati élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



április 16., péntek:

--------------------

M4 Sport
10.45 és 14.15: Forma-1, Emilia-Romagna Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
15.50: Kézilabda, női világbajnoki selejtező, Magyarország-Olaszország
17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budafok-Diósgyőr
19.45: Kosárlabda, női Euroliga elődöntő, Perfumerias Avenida-Sopron Basket, Isztambul


Sport 1
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-TSG 1899 Hoffenheim


Sport 2
19.00: Jégkorong, svéd bajnokság, rájátszás, Växjö-Färjestad


Eurosport 1
12.00: Kerékpár, török körverseny
14.00: Kerékpár, valenciai körverseny


Eurosport 2
8.15: Műkorcsolya, World Trophy, Oszaka
10.50: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo
21.00: Golf, PGA Tour, RBC Heritage


Digisport 1
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Tottenham Hotspur


Digisport 2
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Montpellier


Digisport 3
19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston


Arena 4
10.00, 10.45 és 11.45: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Portugál Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. szabadedzés
14.15, 15.00 és 16.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Portugál Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 2. szabadedzés
19.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Reading-Cardiff City



április 17., szombat:

---------------------

M4 Sport
10.45 és 13.45: Forma-1, Emilia-Romagna Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda-Ferencváros
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-ZTE


M4 Sport+
14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Mezőkövesd
16.45: Kézilabda, férfi NB I, Balatonfüred-Telekom Veszprém
18.45: Kézilabda, férfi NB I, Tatabánya-Szeged
20.30: Vízilabda, női ob I, döntő, 1. mérkőzés, UVSE-Dunaújváros


Sport 1
13.00: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, St. Pauli-Würzburg
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Bayern München
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Köln
20.45: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, döntő, Athletic Bilbao-Barcelona


Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Schalke
18.00: Labdarúgás, török bajnokság, Göztepe-Galatasaray
22.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Lakers-Utah Jazz


Eurosport 1
8.10: Műkorcsolya, World Trophy, Oszaka
12.00: Kerékpár, török körverseny
14.00: Kerékpár, valenciai körverseny
15.30 és 19.45: Sznúker, világbajnokság, Sheffield


Eurosport 2
11.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield
13.30: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo
21.00: Golf, PGA Tour, RBC Heritage


Digisport 1
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-West Ham United
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Fiorentina
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Parma


Digisport 2
12.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Rennes
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Hellas Verona
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Lorient
21.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton-Sheffield


Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Udinese
20.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston


Spíler 1
18.00: Labdarúgás, FA Kupa, elődöntő, Chelsea-Manchester United


Arena 4
3.00: Küzdősport, ketrecharc
8.30: Autósport, V8 Supercars túraautó-bajnokság, 6. futam
10.00, 10.45 és 11.45: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Portugál Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 3. szabadedzés
13.30, 15.00 és 16.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Portugál Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, időmérő
21.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Norwich-Bournemouth
23.30: Autósport, IndyCar gyorsasági sorozat, Birmingham (Alabama), időmérő
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!