TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

Sport, 2020.07.31

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



július 31., péntek:

-------------------

M4 Sport
11.55: Forma-1, Brit Nagydíj, 1. szabadedzés, Silverstone
15.00: Forma-3, Brit Nagydíj, időmérő edzés, Silverstone
15.55: Forma-1, Brit Nagydíj, 2. szabadedzés, Silverstone
19.00: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, KSI-Szentes
20.30: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, Eger-Szolnok


Sport 1
16.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Bayern München-Olympique Marseille


Sport 2
20.15: Lósport, Kincsem+


Eurosport 1
11.00, 15.30 és 19.45: Sznúker, világbajnokság, Sheffield


Eurosport 2
11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield



augusztus 1., szombat:

----------------------

M4 Sport
10.20: Forma-3, Brit Nagydíj, 1. futam, Silverstone
11.55: Forma-1, Brit Nagydíj, 3. szabadedzés, Silverstone
13.05: Forma-2, Brit Nagydíj, időmérő edzés, Silverstone
15.00: Forma-1, Brit Nagydíj, időmérő edzés, Silverstone
16.40: Forma-2, Brit Nagydíj, 1. futam, Silverstone
18.15: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, Szeged-Kaposvár
20.00: Labdarúgás, NB II, Kaposvár-Nyíregyháza


Sport 1
19.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Denver Nuggets-Miai Heat


Sport 2
15.00: Lósport, Kincsem+


Eurosport 1
11.00 és 19.45: Sznúker, világbajnokság, Sheffield
16.50: Kerékpár, országúti kerékpár, Strade Bianche


Eurosport 2
10.55: Motorsport, Superbike-világbajnokság, superpole, Jerez
11.30, 15.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield
14.00: Motorsport, Superbike-világbajnokság, 1. futam, Jerez


Digisport 1
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Brescia-Sampdoria
20.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Inter és Lazio-Napoli


Digisport 2
14.55: Labdarúgás, strandlabdarúgás, felkészülési mérkőzés, felnőtt válogatott-U21 válogatott
16.25: Labdarúgás, strandlabdarúgás, Magyar Szuperkupa
20.20: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Roma


Digisport 3
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Cagliari


Spíler1 TV
17.45: Labdarúgás, FA Kupa, döntő, Arsenal-Chelsea


ARENA4
13.30: Labdarúgás, skót bajnokság, Aberdeen-Rangers
18.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, 1. forduló, Carolina Hurricanes-New York Rangers


augusztus 2., vasárnap:

-----------------------

M4 Sport
9.40: Forma-3, Brit Nagydíj, 2. futam, Silverstone
11.00: Strandröplabda, országos bajnokság, 1. forduló, döntők, Tata
13.35: Forma-2, Brit Nagydíj, 2. futam, Silverstone
15.10: Forma-1, Brit Nagydíj, futam, Silverstone
17.45: Labdarúgás, NB II, Debrecen-Budaörs
20.00: Labdarúgás, NB II, Vasas-Kazincbarcika


Sport 1
3.00: Küzdősport, UFC, Derek Brunson-Edmen Shahbazyan
21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Boston Celtics-Portland TrailBlazers


Sport 2
15.00: Lósport, Kincsem+
19.00: Baseball, MLB, alapszakasz, Atlanta Braves-New York Mets
22.00: Strandröplabda, World Tour-verseny, férfi döntő, Ljubljana


Eurosport 1
11.00, 15.30 és 19.45: Sznúker, világbajnokság, Sheffield


Eurosport 2
12.15: Autósport, Porsche Szuperkupa, Silverstone
13.55: Motorsport, Superbike-világbajnokság, 2. futam, Jerez
15.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield


Digisport 1
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Fiorentina
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Hellas Verona és Lecce-Parma


Digisport 2
20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Torino


Digisport 3
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Udinese


ARENA4
17.30: Labdarúgás, skót bajnokság, Celtic-Hamilton
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!