TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

Sport, 2020.10.16

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



október 16., péntek:

-------------------

M4 Sport
18.00: Kézilabda, férfi NB I, Ferencváros-Budakalász
20.00: Labdarúgás, NB I, Kisvárda-Ferencváros


Sport 2
14.00: Tenisz, ATP-torna, Köln


Eurosport 1
12.25: Kerékpár, Giro d'Italia, 13. szakasz
19.45: Sznúker, Brit Open


Eurosport 2
12.00: Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár


Digisport 1
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Rennes
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes-PSG


ARENA 4
9.00 és 13.15: Gyorsaságimotoros-vb, Aragóniai Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
20.45: Labdarúgás, angol másodosztály, Derby County-Watford



október 17., szombat:

---------------------

M4 Sport
14.45: Labdarúgás, NB I, Budafok-Diósgyőr
17.00: Labdarúgás, NB I, Újpest-Mezőkövesd
19.30: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-MTK Budapest


M4 Sport+
16.00: Kézilabda, női NB I, Siófok-Vác
17.45: Kézilabda férfi NB I, Gyöngyös-Veszprém
19.45: Futsal, NB I, FTC-MVFC Berettyóújfalu


Sport 1
13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Greuter Fürth-Hamburg
15.45: Kézilabda, női BL, csoportkör, Rosztov-Don - Metz
17.45: Kézilabda, női BL, csoportkör, Győr-Valcea
23.00: Baseball, MLB, rájátszás


Sport 2
12.00 és 14.15: Autósport, kamion Eb, 1. és 2. futam, Hungaroring
15.30: Autósport, WTCR, időmérő edzés, Hungaroring
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bielefeld-Bayern München
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Wolfsburg


Eurosport 1
12.25: Kerékpár, Giro d'Italia, 14. szakasz
19.45: Sznúker, Brit Open, elődöntő


Eurosport 2
9.50: Alpesi sí, vk, női óriás-műlesiklás, 1. futam, Sölden
11.30: Kajak-kenu, vk, Ljubljana
13.00: Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár
17.00: Sznúker, Brit Open, elődöntő


Digisport 1
13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Liverpool
15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Southampton
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-AC Milan
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Juventus


Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Atalanta
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Lazio
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Manchester United


Digisport 3
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Lorient
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Bordeaux


Spíler1 TV
17.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Arsenal


Spíler2 TV
12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Sevilla
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Atlético Madrid
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Cádiz
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Barcelona


ARENA 4
9.00 és 12.30: Gyorsaságimotoros-vb, Aragóniai Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő edzés
13.30: Labdarúgás, skót bajnokság, Celtic-Rangers
18.00: Amerikaifutball, egyetemi bajnokság, South Carolina-Auburn
21.30: Amerikaifutball, egyetemi bajnokság, Florida-LSU


október 18., vasárnap:

----------------------

M4 Sport
14.30: Labdarúgás, NB I, Paks-ZTE
17.00: Labdarúgás, NB I, Budapaest Honvéd-MOL Fehérvár FC


M4 Sport+
14.00: Kosárlabda, férfi NB I, Sopron-Kaposvár
16.00: Kézilabda, férfi NB I, Balatonfüred-Szeged
17.55: Kosárlabda, férfi NB I, Szekszárd-DVTK
20.00: Labdarúgás, NB II, DVSC-Dorog


Sport 1
4.00: Ökökvívás, profi gála, Vaszilij Lomacsenko-Teófimo López, Las Vegas
8.30: Autósport, WTCR, 1. futam, Hungaroring
15.45: Kézilabda, női BL, csoportkör, CSM Bucuresti-Ferencváros


Sport 2
1.00: Küzdősport, UFC, Brian Ortega-Csan Szung Jung
11.30 és 16.00: Autósport, WTCR, 2. és 3. futam, Hungaroring
13.00 és 14.45: Autósport, kamion Eb, 3. és 4. futam, Hungaroring
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Union Berlin


Eurosport 1
9.45: Kerékpár, Flandriai körverseny, illtve Giro d'Italia, 15. szakasz, párhuzamos közvetítés
19.45: Sznúker, Brit Open, döntő


Eurosport 2
9.00: Autósport, WTCR, 1. futam, Hungaroring
10.00 és 13.00: Alpesi sí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás
12.00: Autósport, WTCR, 2. futam, Hungaroring
15.30: Tenisz, ATP-torna, döntő, Szentpétervár


Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Sassuolo
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Fiorentina
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Parma
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Benevento


Digisport 2
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Lyon
15.00: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Montpellier
17.25: Jégkorong, osztrál jégkorongliga, Hydro Fehérvár AV 19-Bolzano
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Lens


Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Cagliari
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Nice


Spíler1 TV
14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Brighton
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-West Ham United


Spíler2 TV
11.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Osasuna
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Levante
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Valencia
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Valladolid
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Real Sociedad


ARENA 4
11.00: Gyorsaságimotoros-vb, Aragóniai Nagydíj, Moto3, futam
12.15: Gyorsaságimotoros-vb, Aragóniai Nagydíj, Moto2, futam
13.45: Gyorsaságimotoros-vb, Aragóniai Nagydíj, MotoGP, futam
15.15: Kézilabda, francia bajnokság, Toulouse-Dunkerque
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Pittsburgh Steelers-Cleveland Browns
22.25: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Tampa Bay Buccaneers-Green Bay Packers
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!