TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

Sport, 2019.08.16

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



augusztus 16., péntek:

----------------------

Sport 1
19.45: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Hertha BSC


Sport 2
10.30: Darts, World Series, Melbourne, 1. nap
19.30: Labdarúgás, török bajnokság, Denizlispor-Galatasaray
22.45: Golf, BMW Championship, Medinah, 2. nap


Eurosport 1
15.00: Kerékpár, BinckBank Tour, 5. szakasz
17.00: Kerékpár, Arctic Race of Norway, 2. szakasz


Digisport 1
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Angers


Digisport 2
17.00: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati


Digisport 3
19.00: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati


Spíler2 TV
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Barcelona


augusztus 17., szombat:

-----------------------

M4 Sport
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Debrecen-Zalaegerszeg
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Fehérvár-Diósgyőr


Sport 1
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Augsburg
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Schalke 04
20.45: Labdarúgás, török bajnokság, Sivaspor-Besiktas
22.45: Golf, BMW Championship, Medinah, 3. nap


Sport 2
10.30: Darts, World Series, Melbourne, 2. nap
20.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Belenenses-Benfica
22.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Porto-Setubal


Eurosport 1
15.00: Kerékpár, BinckBank Tour, 6. szakasz
16.45: Kerékpár, Arctic Race of Norway, 3. szakasz
20.55: Rögbi, felkészülési mérkőzés, Franciaország-Skócia


Digisport 1
1.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Burnley
18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Tottenham Hotspur


Digisport 2
1.00, 17.00 és 21.00: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati
19.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati


Digisport 3
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Marseille
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Monaco


Spíler1 TV
15.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Liverpool
19.00: Motorsport, FIM gyorsasági salakmotor, világbajnoki sorozat, Malilla


Spíler2 TV
16.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Madrid
18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Real Sociedad
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Granad


augusztus 18., vasárnap:

------------------------

M4 Sport
17.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, MTK Budapest-Soroksár


Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC-gála, Anaheim
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Hoffenheim
17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Union Berlin-RB Leipzig
20.15: Golf, BMW Championship, Medinah, 4. nap
22.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Sporting-Braga


Sport 2
15.00: Lósport, Kincsem+
22.00: Amerikaifutball, NFL, előszezon, Los Angeles Chargers-New Orleans Saints


Eurosport 1
0.00: Kerékpár, Tour of Utah, 5. szakasz
13.00: Kerékpár, Postnord Vargarda WestSweden, mezőnyverseny
15.00: Kerékpár, BinckBank Tour, 7. szakasz
16.30: Kerékpár, Arctic Race of Norway, 4. szakasz
22.00: Kerékpár, Tour of Utah, 6. szakasz


Eurosport 2
12.50: Síugrás, nyári Grand Prix, Zakopane
16.00: Motorsport, motokrossz, világbajnoki sorozat, Imola


Digisport 1
0.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Brest
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Strasbourg
20.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes - Paris Saint-Germain


Digisport 2
20.00: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati
22.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati


Spíler1 TV
14.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Crystal Palace
16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Leicester City


Spíler2 TV
16.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo Alavés-Levante
18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Sevilla
21.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Getafe
(MTI)


Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!