TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

Sport, 2020.02.14

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



február 14., péntek:

-------------------

M4 Sport
16.45: Birkózás, Eb, Róma
18.30: Kézilabda, női NB I, Dunaújvárosi Kohász KA - FTC-Rail Cargo Hungaria
22.45: Gyorskorcsolya, távonkénti világbajnokság, Salt Lake City


Sport 1
20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Eintracht Frankfurt


Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+
18.00 és 20.00: Tenisz, ATP-torna, New York


Eurosport 1
10.50: Alpesi-sí, világkupa, Saalbach
12.55: Síugrás, vk, Tauplitz
14.15: Sílövészet, vb, Antholz
16.00 és 19.45: Sznúker, Welsh Open, negyeddöntő


Eurosport 2
13.00, 15.00, 19.30 és 21.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam


Digisport 1
9.00: Tenisz, WTA-torna, Huahin
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Monaco-Montpellier


Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár


Spíler 1
20.30: Labdarúgás, Premier League, Wolverhampton Wanderers-Leicester City


Spíler 2
20.45: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Atlético Madrid


február 15., szombat:

---------------------

M4 Sport
15.00: Kézilabda, női NB I, DVSC Schaeffler-Vác NKSE
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőr-Paks
19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-MOL Fehérvár


Sport 1
14.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Kielce-FC Porto
17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Montpellier-Breszt
19.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Braga
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Rio Ave-Sporting


Sport 2
1.30 és 22.00: Tenisz, ATP torna, New York
13.00: Labdarúgás, német Bundesliga 2, Hannover-Hamburg
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Werder Bremen
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Düsseldorf-Mönchengladbach


Eurosport 1
9.50 és 12.45: Alpesi világkupa, női óriás-műlesiklás, Kranjska Gora, 1. és 2. futam
10.55: Síugrás, világkupa, Tauplitz
14.00: Sífutás, világkupa, Östersund, női 10 km szabadstílus
14.40: Sílövészet, világbajnokság, Antholz
16.05: Sífutás, világkupa, Östersund, férfi 15 km szabadstílus
18.35 és 22.55: Formula-E, Mexikóváros
20.45: Szabadstílusú sí, világkupa, Calgary, slopestyle


Eurosport 2
11.35: Szánkó, világbajnokság, Szocsi
15.00 és 19.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam
21.30: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires


Digisport 1
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Burnley
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Genoa
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-AS Roma


Digisport 2
12.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Amiens - Paris Saint-Germain
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Dijon


Digisport 3
11.00: Tenisz, WTA-torna, Huahin
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lecce-SPAL
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Nice


Spíler 1
17.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich City-FC Liverpool


Spíler 2
12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-Alavés
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Getafe
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Levante
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Valladolid


február 16., vasárnap:

----------------------

M4 Sport
13.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Dordrecht
18.00: Labdarúgás, NB II, MTK-Békéscsaba


Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, All Star-hétvége, Chicago
16.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged - Paris Saint-Germain


Sport 2
2.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Rio Rancho, Corey Anderson-Jan Blachowicz
13.30: Kézilabda, német Bundesliga, Füchse Berlin-Magdeburg
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Köln-Bayern München
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Schalke
22.00: Tenisz, ATP-torna, New York, döntő


Eurosport 1
10.05 és 13.40: Alpesi világkupa, női műlesiklás, Kranjska Gora, 1. és 2. futam
10.55: Síugrás, világkupa, Tauplitz
12.45 és 14.45: Sílövészet, világbajnokság, Antholz
15.55: Sífutás, vilgákupa, Östersund, női 10 km klasszikus


Eurosport 2
11.10: Szánkó, világbajnokság, Szocsi
13.45: Sznúker, Welsh Open, döntő
15.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, döntő
17.30: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires, döntő
20.50: Hódeszka, világkupa, Calgary, slopestyle


Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Verona
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Brescia
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Napoli
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Lazio


Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Huahin, döntő
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Tottenham Hotspur
17.15: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár AV19-Dornbirn
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Olympique Marseille


Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Strasbourg
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Rennes


Spíler 1
16.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Newcastle United


Spíler 2
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Espanyol
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Léganes-Betis
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Real Sociedad
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Osasuna
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Celta Vigo
(MTI)


Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!