TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

Sport, 2020.08.14

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



augusztus 14., péntek:

---------------------

M4 Sport
11.00: Autósport, Forma-1, Spanyol Nagydíj, 1. szabadedzés
14.00: Autósport, Forma-3, Spanyol Nagydíj, időmérő edzés
15.00: Autósport, Forma-1, Spanyol Nagydíj, 2. szabadedzés
18.15: Labdarúgás, NB I, MTK-Ferencváros
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, FC Barcelona-Bayern München


Sport 1
17.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Olympique Marseille-VfB Stuttgart


Sport 2
19.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Toronto Raptors-Denver Nuggets


Eurosport 1
11.00, 15.30 és 19.45: Sznúker, világbajnokség, Sheffield


Eurosport 2
14.45: Kerékpár, országúti kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 3. szakasz


Digisport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, Prága


Digisport 2
17.00: Tenisz, WTA-torna, Lexington


ARENA4
9.00, 9.55 és 10.55: Motorsport, gyorsaságimotoros-vb, Osztrák Nagydíj, Spielberg, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. szabadedzés
13.15, 14.10 és 15.10: Motorsport, gyorsaságimotoros-vb, Osztrák Nagydíj, Spielberg, Moto3, MotoGP, Moto2, 2. szabadedzés
20.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Colorado Avalanche-Arizona Coyotes


augusztus 15., szombat:

----------------------

M4 Sport
10.15: Autósport, Forma-3, Spanyol Nagydíj, 1. futam
12.00: Autósport, Forma-1, Spanyol Nagydíj, 3. szabadedzés
14.45: Autósport, Forma-1, Spanyol Nagydíj, időmérő
15.15: Labdarúgás, NB I, Paks-Újpest
18.15: Labdarúgás, NB I, Zalaegerszeg-MOL Fehérvár


Sport 1
14.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Borussia Mönchengladbach-Duisburg
16.45: Kézilabda, felkészülési mérkőzés, MOL-Pick Szeged - Orosháza
20.30: Kosárlabda, NBA


Sport 2
15.00: Lósport, Kincsem+


Eurosport 1
13.15 és 17.30: Autósport, World Endurance bajnokság
14.30 és 20.15: Sznúker, vb, Sheffield


Eurosport 2
15.05: Kerékpár, országúti kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 4. szakasz
16.50: Kerékpár, országúti kerékpár, Lombard körverseny


Digisport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, Prága
17.00: Tenisz, WTA-torna, Lexington


SpílerTV 2
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, Manchester City-Lyon


ARENA4
9.00, 9.55 és 10.55: Motorsport, gyorsaságimotoros-vb, Osztrák Nagydíj, Spielberg, Moto3, MotoGP, Moto2, 3. szabadedzés
12.35, 14.10 és 15.10: Motorsport, gyorsaságimotoros-vb, Osztrák Nagydíj, Spielberg, Moto3, MotoGP, Moto2, időmérő
13.30: Motorsport, gyorsaságimotoros-vb, Osztrák Nagydíj, Spielberg, MotoGP, 4. szabadedzés
18.30: Labdarúgás, skót bajnokság, Hibernian-Motherwell
21.00: Autósport, Indy500


augusztus 16., vasárnap:

-----------------------


M4 Sport
9.45: Autósport, Forma-3, Spanyol Nagydíj, 2. futam
11.00: Strandröplabda, ob, női és férfi döntő
14.30: Autósport, Forma-1, Spanyol Nagydíj, futam
17.30: Labdarúgás, NB I, Diósgyőr-Mezőkövesd
19.00: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-Budapest Honvéd


Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC
20.00: Labdarúgás, Európa-liga, elődöntő


Sport 2
3.00: Ökölvívás, profi gála, Uncasville
15.00: Lósport, Kincsem+
16.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Borussia Dortmund-Austria Wien
19.00: Baseball, MLB, Detroit Tigers-Cleveland Indians
22.30: Kosárlabda, NBA


Eurosport 1
12.15: Autósport, Porsche Szuperkupa, Barcelona
14.15 és 20.15: Sznúker, vb, Sheffield


Eurosport 2
11.00 és 14.00: Motorsport, motokrossz, vb
15.05: Kerékpár, országúti kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 5. szakasz


Digisport 1
13.30: Tenisz, WTA-torna, Prága
17.00: Tenisz, WTA-torna, Lexington


SpílerTV 2
18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, osztályozó, rájátszás, Almería-Girona


ARENA4
11.00, 12.15 és 13.45: Motorsport, gyorsaságimotoros-vb, Osztrák Nagydíj, Spielberg, Moto3, Moto2, MotoGP
17.30: Labdarúgás, skót bajnokság, Livingston-Rangers
21.00: Jégkorong, NHL, rájátszás
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!