TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

Sport, 2020.10.02

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



október 2., péntek:

------------------

M4 Sport
20.00: Labdarúgás, NB I, MTK Budapest-Budafok


Sport 1
13.00: Labdarúgás, Európa-liga, a csoportkör sorsolása, Nyon
18.30: Labdarúgás, német másodosztály, VfL Bochum-Osnabrück
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Union Berlin-Mainz


Sport 2
19.00: Labdarúgás, török bajnokság, Gaziantepspor-Trabzonspor
22.30: Baseball, MLB, rájátszás


Eurosport 1
10.55: Tenisz, Roland Garros


Eurosport 2
10.55 és 16.45: Tenisz, Roland Garros
15.00: Kerékpár, World Tour, BinckBank körverseny, 4. szakasz


Digisport 1
13.00: Labdarúgás, Európa-liga, a csoportkör sorsolása, Nyon
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Angers


Digisport 2
19.00: Jégkorong, osztrák liga, Hydro Fehérvár AV19-Klagenfurt


Digisport 3
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Sampdoria


Arena 4
20.45: Labdarúgás, angol másodosztály, Coventry-Bournemouth


október 3., szombat:

-------------------

M4 Sport
13.45: Labdarúgás, női NB I, Ferencváros-MTK
16.45: Labdarúgás, NB I, Mezőkövesd-Kisvárda
19.15: Labdarúgás, NB I, Diósgyőr-Paks


M4 Sport+
13.45: Futsal, NB I, Haladás VSE-FC Veszprém
15.45: Vízilabda, férfi ob I, Szolnok-UVSE
17.15: Kosárlabda, férfi NB I, Alba Fehérvár-Szolnok
19.15: Kosárlabda, férfi NB I, Debreceni EAC-Atomerőmű SE


Sport 1
3.00: Kosárlabda, NBA, döntő, 2. mérkőzés, Los Angeles Lakers-Miami Heat
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Freiburg
18.15: Labdarúgás, RB Leipzig-Schalke 04


Sport 2
15.00: Atlétika, Kip Keino Classics
18.00: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Karagümrük


Eurosport 1
10.55: Tenisz, Roland Garros


Eurosport 2
10.50: Motorsport, Superbike, Franciaország, időmérő
13.10: Kerékpár, Giro d'Italia, 1. szakasz


Digisport 1
13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Crystal Palace
15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Brighton
18.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds United-Manchester City
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-AS Roma


Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Crotone
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Torino FC
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Nantes


Digisport 3
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-St. Étienne


Spíler 1
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Burnley


Spíler 2
12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Valladolid-SD Eibar
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Villarreal CF
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Getafe CF
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia CF-Real Betis


Arena 4
13.30: Labdarúgás, angol másodosztály, Norwich-Derby City
16.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Reading-Watford
19.00: Kézilabda, francia férfibajnokság, Paris Saint-Germain - Cesson-Rennes
20.30: Autósport, IndyCar, Harvest GP2
23.00: Ketrecharc, Bellator, Gallagher-Ellenor


október 4., vasárnap:

--------------------

M4 Sport
14.45: Labdarúgás, NB I, Zalaegerszeg-Budapest Honvéd
17.15: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Puskás Akadémia
19.45: Labdarúgás, NB I, MOL Fehérvár FC-Újpest FC


M4 Sport+
13.45: Jégkorong, Erste Liga, Ferencváros-Gyergyói HK
16.45: Labdarúgás, NB II, Nyíregyháza-Haladás
18.45: Röplabda, női Extraliga, Vasas-Békéscsaba


Sport 1
1.30: Ökölvívás, profi gála, Las Vegas, José Zepeda-Ivan Barancsik
4.30: Küzdősport, UFC, Las Vegas, Holly Holm-Irene Aldana
13.30: Labdarúgás, német másodosztály, Hamburg-Erzgebirge Aue
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Augsburg
17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Hertha BSC


Sport 2
13.30: Kézilabda, német bajnokság, THW Kiel-Erlangen
16.00: Kézilabda, német bajnokság, Rhein-Neckar Löwen - Stuttgart
18.00: Labdarúgás, török bajnokság, Kasimpasa-Galatasaray


Eurosport 1
10.55: Tenisz, Roland Garros


Eurosport 2
10.50: Motorsport, Superbike, Franciaország, futam
12.00: Motokrossz, világbajnokság, Európa MX2, 1. futam
13.00: Kerékpár, Giro d'Italia, 2. szakasz


Digisport 1
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Cagliari
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Internazionale
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Spezia
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Napoli


Digisport 2
12.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-West Bromwich Albion
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton Wanderers-Fulham
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Stade Reims
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Olympique Marseille


Digisport 3
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Nimes
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-AS Monaco


Spíler 1
12.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-West Ham United
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Sheffield United
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Tpttenham Hotspur
19.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Liverpool FC


Spíler 2
11.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, CA Osasuna-Celta Vigo
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo Alavés-Athletic Bilbao
15.50: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante UD-Real Madrid
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz CF-Granada CF
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Sevilla FC


Arena 4
1.30: Amerikaifutball, NCAA, alapszakasz
14.30: Labdarúgás, osztrák bajnokság, Red Bull Salzburg-TSV Hartberg
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Tampa Bay Buccaneers-Los Angeles Chargers
22.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Kansas City Chiefs-New England Patriots
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!