TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

Sport, 2020.10.09

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a magyar televíziókban:



október 9., péntek:

------------------

M4 Sport
10.45 és 14.45: Forma-1, Eifel Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
17.45: Röplabda, férfi Extraliga, Kaposvár-Kecskemét
20.00: Futsal, NB I, Dunaferr-Ferencváros


Sport 2
20.00: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
22.00: Baseball, MLB, rájátszás


Eurosport 1
10.55: Tenisz, Roland Garros


Eurosport 2
12.55: Kerékpár, Giro d'Italia, 7. szakasz


Digisport 1
19.10: Jégkorong, ICE liga, alapszakasz, Fehérvár AV19-Dornbirn


Arena 4
9.00 és 13.15: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
20.00: Darts, World Grand Prix


október 10., szombat:

---------------------

M4 Sport
11.45 és 14.45: Forma-1, Eifel Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő
17.00: Kézilabda, férfi NB I, Csurgó-Orosháza
19.00: Labdarúgás, a MOL Magyar Kupa sorsolása


M4 Sport+
14.00: Jégkorong, Erste Liga, UTE-Csíkszereda
16.30: Vízilabda, férfi ob I, Szolnok-OSC Újbuda
18.00: Kosárlabda, női NB I, Sopron-Szekszárd
19.45: Röplabda, női Extraliga, Vasas-Nyíregyháza


Sport 1
3.00: Kosárlabda, NBA, döntő, 5. mérkőzés, Los Angeles Lakers-Miami Heat
15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Metz-Ljubljana
17.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Győri-Odense
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Spanyolország-Svájc


Sport 2
16.15: Autósport, túraautó-világkupa, Slovakiaring, időmérő
18.00: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Feröer-Lettország
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Ukrajna-Németország


Eurosport 1
14.40: Tenisz, Roland Garros


Eurosport 2
12.25: Kerékpár, Giro d'Italia, 8. szakasz


Arena 4
9.00 és 12.30: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő
17.00: Küzdősport, ketrecharc
20.00: Darts, World Grand Prix


október 11., vasárnap:

---------------------

M4 Sport
13.45: Forma-1, Eifel Nagydíj, futam
16.30: Kézilabda, férfi NB I, Veszprém-Balatonfüred
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Szerbia-Magyarország


M4 Sport+
14.00: Kosárlabda, férfi NB I, Oroszlány-Kaposvár
17.45: Jégkorong, Erste Liga, MAC HKB Újbuda-Gyergyó


Sport 1
8.15: Autósport, túraautó-világkupa, Slovakiaring, 1. futam
13.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Esbjerg-FTC
16.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Dortmund-CSZKA Moszkva
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Franciaország-Portugália


Sport 2
2.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Adu-Dzabi
12.30 és 14.15: Autósport, túraautó-világkupa, Slovakiaring, 2. és 3. futam
17.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Anglia-Belgium
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Lengyelország-Olaszország


Eurosport 1
9.00: Autósport, túraautó-világkupa, Slovakiaring, 1. futam
11.25 és 14.40: Tenisz, Roland Garros


Eurosport 2
12.30: Autósport, túraautó-világkupa, Slovakiaring, 2. futam
13.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 9. szakasz


Digisport 1
17.25: Jégkorong, ICE liga, alapszakasz, Fehérvár AV19-Linz


Arena 4
0.00: Küzdősport, ketrecharc
1.30: Amerikaifutball, NCAA
11.15, 12.45, 14.30 és 15.30: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP és MotoE futam
17.00: Kézilabda, francia bajnokság, Montpellier-Nantes
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz
22.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!