TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

Sport, 2021.04.30

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



április 30., péntek:

-------------------

M4 Sport
12.25 és 15.55: Forma-1, Portugál Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
14.45: Vízilabda, női Euroliga, elődöntő, Dunaújváros-Dinamo Uralocska
20.00: Labdarúgás, NB I, Paksi FC-Puskás Akadémia FC


Sport 1
20.15: Labdarúgás, Német Kupa, elődöntő, Werder Bremen-RB Leipzig


Eurosport 1
11.00, 15.15 és 19.45: Sznúker, világbajnokság, Sheffield


Eurosport 2
15.30: Kerékpár, World Tour, Tour de Romandie
20.00: Golf, PGA Tour, Valspar Championship


Digisport 1
20.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Leicester City


Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Racing Strasbourg


Spíler 1
19.55: Labdarúgás, ifjúsági FA Kupa, Liverpool FC-Arsenal


Spíler 2
17.55: Labdarúgás, ifjúsági FA Kupa, Ipswich Town-Sheffield United
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Levante


ARENA4
9.00 és 13.15: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Spanyol Nagydíj, Moto3, 1. és 2. szabadedzés
9.45 és 14.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Spanyol Nagydíj, MotoGP, 1. és 2. szabadedzés
10.45 és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Spanyol Nagydíj, Moto2, 1. és 2. szabadedzés


május 1., szombat:

------------------

M4 Sport
12.55: Forma-1, Portugál Nagydíj, 3. szabadedzés
14.10: Kézilabda, férfi Eurokupa, Magyarország-Horvátország
16.00: Forma-1, Portugál Nagydíj, időmérő edzés
17.45: Vízilabda, női Euroliga, bronzmérkőzés
20.15: Vízilabda, női Euroliga, döntő


M4 Sport+
14.00: Kosárlabda, női NB I, döntő, Sopron Basket-Atomerőmű KSC Szekszárd
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, ZTE FC-Kisvárda
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Mezőkövesd


Sport 1
15.00: Lóverseny, Kincsem+
20.15: Labdarúgás, Német Kupa, elődöntő, Borussia Dortmund-Kiel


Sport 2
15.15: Jégkorong, svéd bajnokság, rájátszás
20.00: Baseball, MLB, Minnesota Twins-Kansas City Royals


Eurosport 1
11.00, 15.15 és 19.45: Sznúker, világbajnokság, Sheffield


Eurosport 2
13.15 és 17.20: Autósport, hosszútávú világbajnokság, Spa
15.30: Kerékpár, World Tour, Tour de Romandie
21.00: Golf, PGA Tour, Valspar Championship


Digisport 1
13.10: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-Manchester City
15.55: Labdarúgás, Premier League, Brighton-Leeds
17.55: Labdarúgás, Serie A, Crotone-Internazionale
20.40: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Benevento


Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Hellas Verona-Spezia
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Lens
19.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lille - Nice


Digisport 3
11.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid
16.55: Röplabda, női Bajnokok Ligája, SuperFinals, Conegliano-VakifBank Istanbul
20.25: Röplabda férfi Bajnokok Ligája, SuperFinals, Grupa Azoty Kedzierzyn Kozle-Trentino Itas


Spíler 1
18.00: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Fulham
20.30: Labdarúgás, Premier League, Everton-Aston Villa



Spíler 2
13.55: Labdarúgás, La Liga, Eibar-Alavés
18.20: Labdarúgás, La Liga, Huesca-Real Sociedad
20.40: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Osasuna


ARENA4
9.00: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés
9.45 Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés
10.55: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés
12.30: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto3, időmérő
13.30: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
14.10: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, MotoGP, időmérő
15.10: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto2, időmérő
22.00: Autósport, IndyCar, Texas, időmérő


május 2., vasárnap:

-------------------

M4 Sport
14.05: Vízilabda, férfi ob I, OSC-Ferencváros
16.00: Forma-1, Portugál Nagydíj, futam


M4 Sport+
14.15: Labdarúgás, NB II, Debrecen-Csákvár
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budafok-Honvéd
19.15: Labdarúgás, NB II, Gyirmót FC Győr-WKW ETO FC Győr


Sport 1
4.00: MMA, UFC Fight Night
21.30: Kosárlabda, Milwaukee Bucks-Brooklyn Nets


Sport 2
4.00: Kosárlabda, NBA, Los Angeles Clippers-Denver Nuggets
15.00: Lóverseny, Kincsem+
19.00: Baseball, MLB, New York Yankees-Detroit Tigers


Eurosport 1
13.45 és 19.45: Sznúker, világbajnokság, Sheffield



Eurosport 2
12.30: Tenisz, ATP-torna, Madrid
21.00: Golf, PGA Tour, Valspar Championship


Digisport 1
12.25: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Genoa
14.40: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Atalanta
17.40: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Juventus
20.10: Labdarúgás, Premier League, Tottenham-Sheffield


Digisport 2
12.55: Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux-Rennes
14.55: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Cagliari
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Montpellier - St. Étienne
20.40: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Roma


Digisport 3
11.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, AS Monaco-Lyon


Spíler 1
14.30: Labdarúgás, Premier League, Newcastle United-Arsenal
17.30: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Liverpool


Spíler 2
13.55: Labdarúgás, La Liga, Valladolid-Betis
16.10: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Getafe
18.20: Labdarúgás, La Liga, Granada-Cadíz
20.40: Labdarúgás, Valencia-Barcelona


ARENA4
1.00: Ökölvívás, Lara-Lamanna, profi gála
3.00: Ökölvívás, Ruíz-Arreola, profi gála
11.00: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto3, futam
12.20: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto2, futam
14.00: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, MotoGP, futam
21.10: Autósport, NASCAR, 11. futam, Kansas Speedway
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!