Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

Sport, 2022.05.13

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



május 13., péntek:

------------------

M4 Sport
12.00: Labdarúgás, a magyar válogatott sajtónyilvános kerethirdetése
14.15: Kerékpár, Tour de Hongrie, 3. szakasz
18.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Doha
20.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd Zsóry FC-Újpest FC


Sport 2
15.15: Jégkorong, világbajnokság, csoportkör, Egyesült Államok-Lettország
19.15: Jégkorong, világbajnokság, csoportkör, Finnország-Norvégia


Eurosport 1
11.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 7. szakasz


Eurosport 2
11.00 és 20.30: Tenisz, ATP-torna, Róma, negyeddöntő
22.30: Golf, PGA Tour, Dallas


Digisport 1
11.00 és 14.30: Tenisz, WTA-torna, Róma, negyeddöntő


Digisport 2
19.00: Tenisz, WTA-torna, Róma, negyeddöntő


Spíler 2
20.55: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság, Real Sociedad B-Almería


Arena 4
9.00 és 13.15: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Francia Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. és 2. szabadedzések
22.00: Küzdősport, MMA, MVP-Storley



május 14., szombat:

-------------------

M4 Sport
8.00: Tollaslabda, Thomas & Uber Kupa, Bangkok
13.30: Kerékpár, Tour de Hongrie, 4. szakasz
18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Fehérvár-Paks


M4 Sport+
14.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Gyirmót FC Győr-Ferencváros
16.45: Kézilabda, női NB I, Győr-Dunaújváros


Sport 1
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Salernitana
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Torino
20.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Venezia


Sport 2
11.15: Jégkorong, világbajnokság, csoportkör, Svédország-Ausztria
15.15: Kézilabda, női Európa-liga, elődöntő, Herning-Ikast - Bietigheim
17.45: Kézilabda, női Európa-liga, elődöntő, Viborg-Baia Mare
20.30: Kézilabda, német bajnokság, Füchse Berlin-Leipzig


Eurosport 1
13.25: Kerékpár, Giro d'Italia, 8. szakasz
18.30: Lovassport


Eurosport 2
14.30 és 19.30: Tenisz, ATP-torna, Róma, elődöntő
21.30: Golf, PGA Tour, Dallas


Digisport 1
12.00 és 17.00: Tenisz, WTA-torna, Róma, elődöntő
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Marseille


Digisport 2
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Lille


Digisport 3
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Brest


Spíler 1
17.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Chelsea


Spíler 2
15.25: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Bayern München
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Eibar


Arena 4
9.00 és 12.30: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Francia Nagydíj, Moto3 időmérő és MotoGP 4. szabadedzés
15.00: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Freiburg
19.00: Darts, European Tour, Prága


május 15., vasárnap:

-------------------

M4 Sport
9.30: Kerékpár, Tour de Hongrie, 5. szakasz
16.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Budapest Honvéd és körkapcsolással MTK-Debrecen, Kisvárda-ZTE
18.30: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Haladás-Kecskemét


M4 Sport+
16.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK-Debrecen és körkapcsolással Puskás Akadémia-Budapest Honvéd, Kisvárda-ZTE
18.30: Kézilabda, női NB I, Vác-Mosonmagyaróvár


Sport 1
0.00: Baseball, MLB, alapszakasz, Tampa Bay Rays-Toronto Blue Jays
4.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Las Vegas
15.15: Kézilabda, női Európa-liga, a 3. helyért
15.15: Kézilabda, női Európa-liga, döntő
21.00: Kosárlabda, NBA, rájátszás


Sport 2
12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Sassuolo
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Genoa
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Atalanta
20.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Internazionale


Eurosport 1
11.25: Kerékpár, Giro d'Italia, 9. szakasz


Eurosport 2
16.00: Tenisz, ATP-torna, Róma, döntő
19.00: Golf, PGA Tour, Dallas


Digisport 1
12.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Burnley


Digisport 2
13.00: Tenisz, WTA-torna, Róma, döntő


Spíler 1
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Manchester City
17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Brentford


Spíler 2
15.25: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Hansa Rostock-Hamburg
20.55: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság, Tenerife-Málaga


Arena 4
10.45, 12.15 és 13.45: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Francia Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, , futam
15.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Werder Bremen-Regensburg
19.00: Darts, European Tour, Prága
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!