Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

Sport, 2023.01.20

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



január 20., péntek:

-------------------

M4 Sport
15.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, középdöntő, Zöld-foki Köztársaság - Portugália
18.00: Kézilabda, férfi világbajnokság, középdöntő, Magyarország-Brazília
20.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, középdöntő, Izland-Svédország


Sport 1
20.00: Darts, Nordic Masters, Koppenhága


Eurosport 1
8.00: Tenisz, Australian Open
14.15 és 19.55: Sznúker, World Grand Prix


Eurosport 2
8.00: Síugrás, világkupa, Szapporo
10.00: Alpesisí, világkupa, női szuperóriás-műlesiklás, Cortina d'Ampezzo
11.30: Alpesisí, világkupa, férfi lesiklás, Kitzbühel
14.20: Sílövészet, világkupa, férfi sprint, Antholz
16.00 és 19.30: Téli Universiade, gyorkorcsolya és hódeszka, Lake Placid
21.05: Golf, PGA Tour


Spíler 2
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Mallorca-Celta Vigo


Arena 4
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Bayern München


Match 4
21.00: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Burnley-West Brom



január 21., szombat:

--------------------

M4 Sport
15.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, középdöntő, Szerbia-Argentína
18.00: Kézilabda, férfi világbajnokság, középdöntő, Horvátország-Belgium v. Katar-Norvégia
20.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, középdöntő, Hollandia-Németország


M4 Sport+
14.00: Jégkorong, Erste Liga, FTC-Csíkszereda
17.00: Vízilabda, férfi ob I, FTC-Vasas
18.30: Kosárlabda, férfi NB I, DEAC-Szolnok


Sport 1
15.15: Kézilabda, női Európa-liga, csoportkör, Siófok-Molde
17.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Metz-Győr
19.45: Kézilabda, női Európa-liga, csoportkör, Motherson-Mosonmagyaróvár
23.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Toronto Raptors-Boston Celtics


Sport 2
13.00 és 20.00: Darts, Nordic Masters, Koppenhága
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Salernitana-Napoli


Eurosport 1
1.00: Tenisz, Australian Open
15.30: Téli Universiade, jégkorong, Lake Placid
19.55: Sznúker, World Grand Prix


Eurosport 2
1.00: Tenisz, Australian Open
8.00: Síugrás, világkupa, Szapporo
9.45: Alpesisí, világkupa, női lesiklás, Cortina d'Ampezzo
11.20: Alpesisí, világkupa, férfi lesiklás, Kitzbühel
13.00 és 15.00: Sílövészet, világkupa, női és férfi üldözéses verseny, Antholz
13.45: Sífutás, világkupa, férfi és női szabadstílusú sprintverseny, Livigno
15.45: Északi összetett, világkupa, férfi 10 kilométeres sífutás, Klingenthal
17.20: Hódeszka, férfi és női világkupa, Laax
21.00: Golf, PGA Tour


Spíler 1
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Chelsea
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Everton
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Newcastle United


Spíler 2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Real Sociedad
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Real Betis
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Valladolid
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Cádiz


Arena 4
15.00: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Freiburg
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Köln-Werder Bremen
22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Kansas City Chiefs-Jacksonville Jaguars


Match 4
13.30: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Coventry-Norwich
16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester-Brighton
21.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Calgary Flames-Tampa Bay Lightning



január 22., vasárnap:

---------------------

M4 Sport
15.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, középdöntő, Magyarország - Zöld-foki Köztársaság
18.00: Kézilabda, férfi világbajnokság, középdöntő, Brazília-Izland
20.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, középdöntő, Svédország-Portugália


M4 Sport+
14.00: Kosárlabda, női NB I, DVTK-Győr
16.15: Vízilabda, női ob I, FTC-UVSE
20.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, középdöntő, Spanyolország-Franciaország


Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC-gála, Rio de Janeiro
13.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Brest-FTC
15.45: Kézilabda, női Európa-liga, csoportkör, Vác-Paris'92
17.45: Kézilabda, női Európa-liga, csoportkör, Sola-DVSC
21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Miami Heat-New Orleans Pelicans


Sport 2
12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Udinese
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Monza-Sassuolo
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Roma
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Atalanta


Eurosport 1
1.00: Tenisz, Australian Open
14.15 és 19.55: Sznúker, World Grand Prix
23.00: Kerékpár, Vuelta San Juan


Eurosport 2
1.00: Tenisz, Australian Open
10.30 és 13.00: Alpesisí, világkupa, férfi műlesiklás, Kitzbühel
11.30: Alpesisí, világkupa, női szuperóriás-műlesiklás, Cortina d'Ampezzo
14.30: Sílövészet, világkupa, váltó, Antholz
21.00: Golf, PGA Tour


Spíler 1
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds United-Brentford
17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Manchester United


Spíler 2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Girona
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Osasuna
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Getafe
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Real Madrid


Arena 4
2.15: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Philadelphia Eagles-New York Giants
15.00: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Augsburg
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Leverkusen
21.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Buffalo Bills-Cincinnati Bengals


Match 4
13.00: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Sunderland-Middlesbrough
15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Wolverhampton
20.00: Kosárlabda, spanyol bajnokság, Real Madrid-Rio Breogan
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!