Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

Sport, 2024.06.21

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



június 21., péntek:

-------------------

M4 Sport
13.30: Forma-1, Spanyol Nagydíj, 1. szabadedzés
15.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, csoportkör, Szlovákia-Ukrajna
18.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, csoportkör, Lengyelország-Ausztria
21.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, csoportkör, Hollandia-Franciaország


Duna World
9.30 és 18.30: Vizes Európa-bajnokság, úszás
17.00: Forma-1, Spanyol Nagydíj, 2. szabadedzés


Sport 1
13.15: Kézilabda, női junior-vb, csoportkör, Algéria-Svédország
15.30: Kézilabda, női junior-vb, csoportkör, Csehország-Kína
17.45: Kézilabda, női junior-vb, csoportkör, Németország-Spanyolország


Sport 2
11.15 és 13.00: Strandkézilabda, vb, férfiak, középdöntő
12.00 és 13.45: Strandkézilabda, vb, nők, középdöntő
20.15: Baseball, MLB, alapszakasz, Chicago Cubs-New York Mets


Eurosport 1
18.45: Lósport, Nemzetek Ligája, díjugratás, Rotterdam


Eurosport 2
16.30: Vívás, Európa-bajnokság
21.00: Golf, PGA Tour


Match 4
12.00: Tenisz, ATP-torna, Halle


június 22., szombat:

-------------------

M4 Sport
10.45: Forma-3, Spanyol Nagydíj, sprintfutam
12.30: Forma-1, Spanyol Nagydíj, 3. szabadedzés
15:00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, csoportkör, Georgia-Csehország
18.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, csoportkör, Törökország-Portugália
21.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, csoportkör, Belgium-Románia


M4 Sport+
9.30 és 18.30: Vizes Európa-bajnokság, úszás
11.00: Utcai sportágak olimpiai selejtezője, Budapest
14.00: Forma-2, Spanyol Nagydíj, sprintfutam
15.40: Vívás, Európa-bajnokság
18.25: Labdarúgás, a magyar válogatott sajtótájékoztatója


Duna
16.00: Forma-1, Spanyol Nagydíj, időmérő edzés


Sport 1
11.00: Kézilabda, női junior-vb, csoportkör, Portugália-Montenegró
13.15: Kézilabda, női junior-vb, csoportkör, Magyarország-Koreai Köztársaság
15.30: Kézilabda, női junior-vb, csoportkör, Dánia-Norvégia
20.00: Kézilabda, női junior-vb, csoportkör, Franciaország-Németország


Sport 2
3.30: Strandkézilabda, vb, nők, a 9-16. helyért
4.15: Strandkézilabda, vb, férfiak, a 9-16. helyért
5.00: Strandkézilabda, vb, nők, negyeddöntő
6.00: Strandkézilabda, vb, férfiak, negyeddöntő
10.00: Strandkézilabda, vb, nők, a 9-12. helyért
10.45: Strandkézilabda, vb, férfiak, a 9-12. helyért
11.30 és 12.30: Strandkézilabda, vb, nők, elődöntő
13.15: Strandkézilabda, vb, férfiak, elődöntő
15.00: Autósport, Ferrari Challenge, Trofeo Pirelli, 1. futam
16.00: Lósport, ügetőfutamok, Kincsem Park
21.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Rijád, Robert Whittaker-Hamzat Csimajev


Eurosport 1
11.00: Kerékpár, országúti verseny, nők, Madrid
13.00: Hegyikerékpár, UCI világsorozat, cross country, nők, Crans Montana
13.30: Hegyikerékpár, UCI világsorozat, cross country, férfiak, Crans Montana
14.05: Kerékpár, országúti verseny, nők
15.45: Kerékpár, országúti verseny, nők, Tuscany


Eurosport 2
15.35: Vívás, Európa-bajnokság
19.30: Golf, PGA Tour


Arena 4
13.45 és 16.15: Kamion Európa-bajnokság, Zolder, 1. és 2. futam
23.45: Labdarúgás, Copa America, csoportkör, Ecuador-Venezuela


Match 4
13.00: Tenisz, ATP-torna, Halle
21.30: Autósport, NASCAR Xfinity, New Hampshire


június 23., vasárnap:

---------------------

M4 Sport
10.45: Forma-3, Spanyol Nagydíj, főfutam
11.30: Forma-2, Spanyol Nagydíj, főfutam
15:00: Forma-1, Spanyol Nagydíj, futam
17.15: Kerékpár, országúti országos bajnokság, férfi mezőnyverseny
18.15: Vívás, Európa-bajnokság
21.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, csoportkör, Magyarország-Skócia


M4 Sport+
9.30 és 18.20: Vizes Európa-bajnokság, úszás
11.30: Utcai sportágak olimpiai selejtezője, Budapest
15.15: Vívás, Európa-bajnokság
21.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, csoportkör, Németország-Svájc


Sport 1
15.00: Autósport, Ferrari Challenge, Trofeo Pirelli, 2. futam
16.00 és 18.15: Kézilabda, női junior-vb, középdöntő


Sport 2
3.30, 5.00 és 11.30: Strandkézilabda-vb, férfiak, helyosztók
4.15, 6.00 és 10.30: Strandkézilabda-vb, nők, helyosztók
12.30: Strandkézilabda-vb, nők, döntő
13.30: Strandkézilabda-vb, férfiak, döntő
14.30: Lósport, galoppfutamok, Kincsem Park
17.30: Baseball, MLB, Philadelphia Phillies-Arizona Diamondbacks


Eurosport 1
11.30: Hegyikerékpár, UCI világsorozat, olimpiai cross, nők, Crans Montana
13.30: Kerékpár, országúti verseny, férfiak, Madrid
14.30: Hegyikerékpár, UCI világsorozat, olimpiai cross, férfiak, Crans Montana
16.00: Kerékpár, országúti verseny, férfiak, Saint Martin de Landelles
16.45: Kerékpár, országúti verseny, férfiak, Tuscany


Eurosport 2
14.00: Erőemelés, világbajnokság
17.00: Vívás, Európa-bajnokság
19.10: Golf, PGA Tour


Arena 4
14.15 és 16.15: Kamion Európa-bajnokság, Zolder, 3. és 4. futam
23.45: Kamion Európa-bajnokság, Egyesült Államok-Bolívia


Match 4
14.00: Tenisz, ATP-torna, Halle
20.30: Autósport, NASCAR Cup Series, New Hampshire
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!