TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

Sport, 2019.05.01

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



május 1., szerda:

-----------------

M4 Sport
14.00: Nagy Futam
18.00: Labdarúgás, NB II, Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-Kaposvári Rákóczi FC
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, elődöntő, 1. mérkőzés, Barcelona-Liverpool


Sport 2
17.30: Kézilabda, Bundesliga, 29. forduló, Flensburg-Leipzig


Eurosport 1
11.00, 15.30 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, negyeddöntő


Eurosport 2
17.15: Kerékpár, Romandiai körverseny, 1. szakasz


Digisport 1
11.00: WTA-torna, Prága
19.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, playoff, Anadolu Efes-Barcelona


Digisport 2
12.00: Tenisz, WTA-torna, Rabat
18.55: Labdarúgás, Ligue 1, Rennes-AS Monaco
21.15: Kosárlabda, férfi Euroliga, playoff, CSZKA Moszkva-Baskonia


Digisport 3
18.55: Tenisz, WTA-torna, Rabat


május 2., csütörtök:

--------------------

M4 Sport
17.45: Kosárlabda, női NB I, döntő, 3. mérkőzés, Sopron Basket-Aluinvent DVTK
19.45: Labdarúgás, női NB I, DVTK-MTK Budapest


Sport 1
7.45: Jégkorong, divízió 1/A vb, Nurszultan, Magyarország-Litvánia
11.45: Jégkorong, divízió 1/A vb, Nurszultan, Fehéroroszország-Szlovénia
20.45: Labdarúgás, Európa Liga, elődöntő, 1. mérkőzés


Sport 2
15.30: Jégkorong, divízió 1/A vb, Nurszultan, Koreai Köztársaság-Kazahsztán
20.00: Darts, Premier League, 14. állomás, Manchester


Eurosport 1
13.45 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield


Eurosport 2
16.00: Kerékpár, Romandiai körverseny, 2. szakasz
17.30: Kerékpár, Tour of Yorkshire, 1. szakasz


Digisport 1
11.00: WTA-torna, Prága
20.40: Labdarúgás, Európa Liga, elődöntő, 1. mérkőzés, Arsenal-Valencia


Digisport 2
12.00: Tenisz, WTA-torna, Rabat


Spíler1 TV
1.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Carolina Hurricanes-New York Islanders
3.30: Jégkorong, NHL, rájátszás, Dallas Stars-St. Louis Blues
(MTI)


Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!