TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

Sport, 2019.10.30

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



október 30., szerda:

--------------------

M4 Sport
18.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, FTC-Terrassa
19.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, 7. forduló, Pápa-Vasas


Sport 1
18.15: Labdarúgás, Német Kupa, 2. forduló, Wolfsburg-RB Leipzig
20.45: Labdarúgás, Német Kupa, 2. forduló, Dortmund-Mönchengladbach


Sport 2
13.30: Lóverseny, Kincsem+
15.15: Szkander, világbajnokság, Konstanca
19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Flensburg-Barcelona
21.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Portimonese


Eurosport 1
8.00 és 12.25: Sznúker, World Open, Jüszan, 3. nap


Digisport 1
11.00: Tenisz, ATP-torna, Párizs
18.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Atalanta
20.55: Labdarúgás, angol Ligakupa, Chelsea-Manchester United


Digisport 2
9.00 és 11.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Sencsen
18.15: Kosárlabda, női Euro Kupa, csoportkör, DVTK-Landes
20.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Genoa


Digisport 3
18.40: Tenisz, ATP-torna, Párizs
20.25: Labdarúgás, angol Ligakupa, Liverpool-Arsenal


Spíler 1
18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Levante
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Celta Vigo


Spíler 2
18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Sevilla
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Leganés



október 31., csütörtök:

-----------------------

M4 Sport
0.00: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Brazília, csoportkör, Egyesült Államok-Japán
18.45: Röplabda, férfi NB I, Kazincbarcika-MAFC


Sport 1
14.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Barisz-Avtomobiliszt
19.00: Kézilabda, német bajnokság, Kiel-Melsungen


Sport 2
13.30: Lóverseny, Kincsem+
15.15: Szkander, világbajnokság, Konstanca
20.45: Labdarúgás, portugál bajnokság, Pacos Ferreira-Sporting


Eurosport 1
7.25 és 12.25: Sznúker, World Open, Jüszan, 4. nap


Digisport 1
9.00 és 11.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Sencsen
17.55: Röplabda, női Bajnokok Ligája, selejtező, 2. forduló, visszavágó, Partizani Tirana-Vasas Óbuda
20.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-SPAL


Digisport 2
11.00: Tenisz, ATP-torna, Párizs


Spíler 1
18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-Osasuna


Spíler 2
18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Villarreal
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Granada
(MTI)


Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!