TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

Sport, 2019.12.04

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



december 4., szerda:

--------------------

M4 Sport
6.45: Kézilabda, női világbajnokság, Románia-Montenegró
10.45: Kézilabda, női világbajnokság, Magyarország-Szenegál
17.45: Úszás, rövidpályás Európa-bajnokság, Glasgow, döntők és elődöntők
19.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, Békéscsaba-Ferencváros


Duna World
18.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, FTC-Mladost Zagreb


Sport 1
15.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, Sassuolo-Perugia
18.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, SPAL-Lecce
21.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, Udinese-Bologna


Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, CSZKA Moszkva-Dinamo Moszkva
20.00: Kézilabda, Német Kupa, negyeddöntő, Löwen - Hannover-Burgdorf


Eurosport 1
16.05: Sílövészet, világkupa, Östersund
19.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, York


Eurosport 2
14.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, York


Digisport 1
18.15: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, OSC-Pro Recco
20.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Aston Villa


Digisport 2
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-AS Monaco
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Nantes


Digisport 3
20.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Watford


Spíler1 TV
19.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Tottenham Hotspur


Spíler1 TV
21.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Everton



december 5., csütörtök:

-----------------------

M4 Sport
10.15: Úszás, rövidpályás Európa-bajnokság, Glasgow, előfutamok
17.45: Úszás, rövidpályás Európa-bajnokság, Glasgow, döntők és elődöntők


Sport 1
19.00: Kézilabda, német bajnokság, Magdeburg-Flensburg


Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
15.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Szalavat-Metalurg
18.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, Parma-Frosinone
21.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, Cagliari-Sampdoria


Eurosport 1
16.10: Sílövészet, világkupa, Östersund
19.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, York


Eurosport 2
14.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, York


Digisport 1
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Brighton


Spíler1 TV
20.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Newcastle United
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!