TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

Sport, 2020.09.30

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



szeptember 30., szerda:

-----------------------

M4 Sport
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, 4. forduló, visszavágó, Salzburg-Makkabi Tel-Aviv


Sport 1
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Motor Zaporizzsja-Telekom Veszprém
20.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Flensburg-FC Porto


Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
19.45: Labdarúgás, Német Szuperkupa, Bayern München-Borussia Dortmund
23.00: Baseball, MLB, rájátszás, wild card-kör, San Diego Padres-St. Louis Cardinals


Eurosport 1
10.55: Tenisz, Roland Garros


Eurosport 2
10.55 és 17.45: Tenisz, Roland Garros
15.00: Kerékpár, World Tour, Vallon Nyíl
16.45: Kerékpár, World Tour, BinckBank körverseny, 2. szakasz


Digisport 1
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-Internazionale
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, SS Lazio-Atalanta


Digisport 2
18.25: Labdarúgás, angol Ligakupa, Newport-Newcastle United
20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Brighton-Manchester United


Digisport 3
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Spezia
20.00: Labdarúgás, angol Ligakupa, Burnley-Manchester City


Spíler 1
18.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Atlético Madrid
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Real Valladolid


Spíler 2
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, 4. forduló, visszavágó, PAOK-FK Krasznodar


október 1., csütörtök:

----------------------

M4 Sport
16.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, a csoportkör sorsolása
19.45: Labdarúgás, Európa-liga, selejtező, 4. forduló, Standard Liege-MOL Fehérvár FC


Sport 1
3.00: Kosárlabda, NBA, döntő, 1. mérkőzés, Los Angeles Lakers-Miami Heat
11.00: Kézilabda, Európa-liga, sorsolás
20.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Nantes-Barcelona


Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
16.00: Labdarúgás, Európa-liga, selejtező, 4. forduló, Ararat Armenia-Crvena zvezda
18.30: Labdarúgás, Európa-liga, selejtező, 4. forduló, CFR Cluj-KuPS
21.00: Labdarúgás, Európa-liga, selejtező, 4. forduló, Rio Ave-AC Milan
23.00: Baseball, MLB, rájátszás


Eurosport 1
10.55: Tenisz, Roland Garros


Eurosport 2
10.55 és 16.45: Tenisz, Roland Garros
15.00: Kerékpár, World Tour, BinckBank körverseny, 3. szakasz


Digisport 1
18.25: Labdarúgás, angol Ligakupa, Brentford-Fulham
20.30: Labdarúgás, angol Ligakupa, FC Liverpool-Arsenal


Digisport 2
19.55: Labdarúgás, angol Ligakupa, Aston Villa-Stoke City


Spíler 1
18.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, a csoportkör sorsolása
19.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Cádiz


Spíler 2
18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Levante
21.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-FC Barcelona
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!