TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

Sport, 2020.10.28

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



október 28., szerda:

-------------------

M4 Sport
12.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, Gárdony-Fehérvár FC
16.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, Dunaújváros-Újpest FC
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, 2. forduló, Ferencváros-Dinamo Kijev


Sport 1
13.30: Sznúker, Championship League
18.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, THW Kiel-Telekom Veszprém


Sport 2
7.00, 9.00, 11.00 és 13.00: Tenisz, ATP-torna, Nur-Szultan


Eurosport 1
14.40: Kerékpár, Vuelta a Espana, 8. szakasz


Eurosport 2
14.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs


Digisport 1
14.55: Kosárlabda, női Euroliga, Aluinvent DVTK Miskolc-Izmir Belediyespor


Spíler1 TV
18.50: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, FK Krasznodar-Chelsea
20.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Manchester United-RB Leipzig


Spíler2 TV
18.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Istanbul Basaksehir - Paris Saint-Germain
20.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Juventus-Barcelona



október 29., csütörtök:

-----------------------

M4 Sport
12.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, Nyíregyháza-Paks
16.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, Békéscsaba-Diósgyőr


Sport 1
13.30: Sznúker, Championship League
20.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Porto-Kielce


Sport 2
7.00, 9.00, 11.00: Tenisz, ATP-torna, Nur-Szultan
17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Szpartak Moszkva-CSZKA Moszkva
20.45: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Arsenal-Dundalk


Eurosport 1
14.40: Kerékpár, Vuelta a Espana, 9. szakasz


Eurosport 2
14.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs


Digisport 1
18.40: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Antwerp-Tottenham
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Real Sociedad-Napoli


Digisport 2
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, AC Milan-Sparta Praha
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, AS Roma-CSZKA Szófia


Digisport 3
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, AEK Athén-Leicester City
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, Omonia Nicosia-PSV Eindhoven


ARENA 4
16.00: Darts, Európa-bajnokság, 1. nap
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!