TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

Sport, 2021.03.17

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



március 17., szerda:

--------------------

M4 Sport
18.00: Kosárlabda, női Euroliga, negyeddöntő, ASVEL Feminin-Sopron Basket
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Chelsea-Atlético Madrid


Sport 1
18.00: Kézilabda, német bajnokság, Flensburg-Bergischer
20.15: Kézilabda, német bajnokság, Wetzlar-Göppingen


Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
17.30: Jégkorong, KHL, rájátszás


Eurosport 1
9.20: Alpesisí, világkupa, Lenzerheide, férfi lesiklás
10.50: Alpesisí, világkupa, Lenzerheide, női lesiklás
14.45: Kerékpár, Nokere Koerse


Eurosport 2
16.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj


Digisport 1
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Sassuolo
18:40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Napoli


Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
18.25: Vízilabda, férfi Eurokupa, negyeddöntő, első mérkőzés, OSC-Sabadell
20.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey


Digisport 3
18.25: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár


Spíler1 TV
18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Elche


Spíler2 TV
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Bayer München-Lazio


ARENA4
20.45: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Birmingham City-Reading



március 18., csütörtök:

-----------------------

M4 Sport
18.00: Birkózás, olimpiai kvalifikációs torna, Budapest
20.15: Röplabda, férfi Extraliga, elődöntő, Kaposvár-MAFC


Sport 1
20.45: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, AC Milan-Manchester United


Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+
19.00: Kézilabda, német bajnokság, Hannover-Magdeburg


Eurosport 1
9.20: Alpesisí, világkupa, női szuperóriás-műlesiklás, Lenzerheide
10.50: Alpesisí, világkupa, férfi szuperóriás-műlesiklás, Lenzerheide


Eurosport 2
16.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj
20.00: Golf, PGA-tour, Honda Classic, 1. nap


Digisport 1
1.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey
11.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Arsenal-Olympiakosz
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Young Boys-Ajax


Digisport 2
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Sahtar Donyeck-AS Roma
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Rangers-Slavia Praha
23.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey


Digisport 3
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Dinamo Zagreb-Tottenham
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Villarreal-Dinamo Kijev
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!