TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

Sport, 2021.04.07

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



április 7., szerda:

-------------------

M4 Sport
16.45: Vízilabda, női ob I, UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphics
18.15: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Pécsi MFC-Szolnoki MÁV FC
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzés, Bayern München - Paris Saint-Germain


Sport 1
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, THW Kiel - MOL-Pick Szeged
20.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Kielce-Nantes


Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
20.00: Darts, Premier Liga, Milton Keynes


Eurosport 1
15.30: Kerékpár, World Tour, Baszk körverseny
19.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Moszkva


Eurosport 2
15.00: Kerékpár, UCI ProSeries, Scheldeprijs


Digisport 1
18.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Napoli
21.00: Tenisz, Bogota, WTA-torna



Digisport 2
17.00: Tenisz, Bogota, WTA-torna
18.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Sassuolo


Digisport 3
16.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston


Spíler 1
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Athletic Bilbao


Spíler 2
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzés, FC Porto-Chelsea



április 8., csütörtök:

----------------------

M4 Sport
17.00: Röplabda, férfi Extraliga, döntő, 2. mérkőzés, FINO Kaposvár-Pénzügyőr
19.45: Jégkorong, Erste Liga, döntő, 6. mérkőzés, SC Csíkszereda-Corona Brasov


Sport 1
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Telekom Veszprém - Vardar Szkopje
20.45: Labdarúgás, Európa-liga, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Granada-Manchester United


Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
18.00: Labdarúgás, török bajnokság, Malatyaspor-Fenerbahce
20.00: Darts, Premier Liga, Milton Keynes


Eurosport 1
15.30: Kerékpár, World Tour, Baszk körverseny
19.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Moszkva


Eurosport 2
16.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Moszkva


Digisport 1
1.00 és 17.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Ajax-AS Roma


Digisport 2
17.00: Tenisz, Bogota, WTA-torna
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Arsenal-Slavia Praha
23.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston


Digisport 3
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Dinamo Zagreb-Villarreal
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!