Élő tv-sportközvetítések - Szombat, vasárnap

Sport, 2024.05.24

A szombati és vasárnap élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



május 25., szombat:

-------------------

M4 Sport
10.30: Autósport, Forma-3, Monacói Nagydíj, sprintfutam
12.30: Autósport, Forma-1, Monacói Nagydíj, 3. szabadedzés
14.00: Autósport, Forma-2, Monacói Nagydíj, sprintfutam
16.00: Autósport, Forma-1, Monacói Nagydíj, időmérő
17.45 és 20.00: Ritmikus gimnasztika, Európa-bajnokság, Budapest
22.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Eugene


M4 Sport+
14.20: Ritmikus gimnasztika, Európa-bajnokság, Budapest
17.30: Kézilabda, női NB I, Ferencváros-Debrecen



Sport 1
2.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Minnesota Timberwolves-Dallas Mavericks
14.45: Kézilabda, férfi Európa-liga, négyes döntő, elődöntő, Flensburg-Dinam Bucuresti
17.45: Kézilabda, férfi Európa-liga, négyes döntő, elődöntő, RN Lőwen-Füchse Berlin
19.45: Labdarúgás, Német Kupa, döntő, Kaiserslautern-Bayer Leverkusen


Sport 2
14.15 és 18.15: Jégkorong, világbajnokság, elődöntő, Csehország
20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Salernitana


Eurosport 1
8.30: Autósport, Formula-E, Sanghaj, 1. futam
10.15: Hegyikerékpár, Nove Mesto
11.35: Kerékpár, Giro d'Italia, 20. szakasz


Eurosport 2
19.00: Golf, Charles Schwab Challenge 3. nap


Spíler 1
15.55: Labdarúgás, angol FA Kupa, döntő, Manchester City-Manchester United
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Almería-Cádiz
20.50: Labdarúgás, Francia Kupa, döntő, Olympique Lyonnais - Paris Saint-Germain


Spíler 2
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Atlético Madrid
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Athletic Bilbao
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Betis


Match 4
15.15: Autósport, kamion Eb, Misano, 1. futam
17.30: Autósport, kamion Eb, Misano, 2. futam
19.00: Autósport, NASCAR Xfinity, 12. futam



Arena 4
8.30: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Katalán Nagydíj, Moto3, 2. edzés
9.15: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Katalán Nagydíj, Moto2, 2. edzés
10.00: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Katalán Nagydíj, MotoGP, 2. szabadedzés
10.45: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Katalán Nagydíj, MotoGP, időmérő
12.15: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Katalán Nagydíj, MotoE, 1. futam
12.45: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Katalán Nagydíj, Moto3, időmérő
13.45: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Katalán Nagydíj, Moto2, időmérő
14.45: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Katalán Nagydíj, MotoGP, sprintfutam
16.10: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Katalán Nagydíj, MotoE, 2. futam
16.45: Autósport, DTM, Lausitzring, 1. futam
18.00: Amerikaifutball, UFL, Arlington Renegades-St. Louis Battlehawks
21.00: Amerikaifutball, UFL, San Antonio Brahmas-Birmingham Stallions


Max 4
13.00 és 19.00: Darts, European Tour, Rosmalen


május 26., vasárnap:

--------------------

M4 Sport
8.00: Autósport, Forma-3, Monacói Nagydíj, futam
9.30: Autósport, Forma-2, Monacói Nagydíj, futam
11.15: Ritmikus gimnasztika, Európa-bajnokság, Budapest
15.00: Autósport, Forma-1, Monacói Nagydíj, futam
17.30: Labdarúgás, NB II, Ajka-Győr
20.15: Labdarúgás, női Simple Liga bajnoki döntő, harmadik mérkőzés, FTC-Telekom - ETO FC Győr


M4 Sport+
13.45: Ritmikus gimnasztika, Európa-bajnokság, Budapest
17.30: Labdarúgás, NB II, Vasas-Soroksár


Sport 1
2.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Indiana Pacers-Boston Celtics
14.45: Kézilabda, férfi Európa-liga, bronzmérkőzés
17.15: Kézilabda, férfi Európa-liga, döntő
20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, körkapcsolás


Sport 2
15.15: Jégkorong, vb, bronzmérkőzés, Csehország
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Torino
20.00: Jégkorong, vb, döntő, Csehország


Eurosport 1
8.30: Autósport, Formula-E, Sanghaj, 2. futam
10.15: Hegyikerékpár, Nove Mesto
11.55 és 19.30: Tenisz, Roland Garros
15.15: Kerékpár, Giro d'Italia, 21. szakasz


Eurosport 2
10.30: Tenisz, Roland Garros
21.00: Golf, Charles Schwab Challenge 4. nap


Spíler 1
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas-Alavés


Spíler 2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Mallorca
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta-Valencia
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Barcelona



Match 4
13.00: Autósport, DTM, Lausitzring, 1. futam
15.45: Labdarúgás, angol másodosztály, rájátszás, döntő, Leeds United-Southampton



Arena 4
11.00: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Katalán Nagydíj, Moto3, futam
12.15: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Katalán Nagydíj, Moto2, futam
14.00: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Katalán Nagydíj, MotoGP, futam
16.00: Autósport, kamion Eb, Misano, 4. futam
17.00: Autósport, IndyCar, Indianapolis500
0.00: Autósport, NASCAR, 14. futam


Max 4
13.00 és 19.00: Darts, European Tour, Rosmalen
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!