TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Vasárnap

Sport, 2020.09.25

A vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



szeptember 27., vasárnap:

-------------------------

M4 Sport
9.30: Forma-2, Orosz Nagydíj, 2. futam
10.30: Kajak-kenu, világkupa, Szeged
12.45: Forma-1, Orosz Nagydíj, futam
13.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda-MOL Fehérvár
17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Újpest


M4 Sport+
14.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Gyirmót FC Győr-Vasas
16.15: Jégkorong, Erste Liga, FTC-MAC HKB Újbuda
18.45 és 20.00: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, a 3. helyért és döntő


Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC-gála, Las Vegas
15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Brest-Győri Audi ETO


Sport 2
3.00: Kosárlabda, NBA, rájátszás, nyugati főcsoport döntő, 5. mérkőzés, Los Angeles Lakers-Denver Nuggets
15.00: Lósport, Kincsem+ Tuti
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Bayern München
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Wolfsburg
22.00: Baseball, MLB, alapszakasz


Eurosport 1
10.50: Tenisz, Roland Garros, 1. forduló


Eurosport 2
9.40 és 14.00: Kerékpár, országúti világbajnokság, Imola, férfi mezőnyverseny
12.00: Tenisz, ATP-torna, Hamburg, döntő
16.50: Tenisz, Roland Garros, 1. forduló


Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Sassuolo
14.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Newcastle
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Milan
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Juventus


Digisport 2
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Nice
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Genoa
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Lyon
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims - Paris Saint-Germain


Digisport 3
15.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Strasbourg
17.00: Vízilabda, Masters Summer Cup


Spíler 1
12.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Leeds United
16.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Leicester City
19.30: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Wolverhampton Wanderers


Spíler 2
11.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Levante
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Athletic Bilbao
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Granada
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Sevilla
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Villarreal


Arena 4
2.00: Jégkorong, NHL, döntő, 5. mérkőzés, Tampa Bay Lightning-Dallas Stars
11.00, 12.15 és 13.45: Motorsport, gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katalán GP, Moto3, Moto2 és MotoGP futam
15.15: Labdarúgás, skót bajnokság, Motherwell-Rangers
17.00: Kézilabda, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Aix
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Pittsburgh Steelers-Houston Texans
22.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Seattle Seahawks-Dallas Cowboys
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!