TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Vasárnap

Sport, 2021.04.16

A vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



április 18., vasárnap:

----------------------

M4 Sport
12.45: Kézilabda, női világbajnoki selejtező, Magyarország-Olaszország
14.45: Forma-1, Emilia-Romagna Nagydíj, futam
17.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-MOL Fehérvár
19.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, ETO FC Győr-DVSC


M4 Sport+
15.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-MTK


Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Las Vegas
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Bremen
17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Hertha


Sport 2
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Magdeburg-Melsungen
16.00: Kézilabda, német bajnokság, Flensburg-Bergischer
19.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, New York Knicks-New Orleans Pelicans
21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Miami Heat-Brooklyn Nets


Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Genoa
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Juventus
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Roma
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Internazionale


Digisport 2
14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Fulham
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Monaco
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Lyon


Digisport 3
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - St. Étienne
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Benevento
20.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston


Eurosport 1
11.05 és 14.00: Kerékpár, World Tour, Amstel Gold női és férfi verseny
12.00: Kerékpár, török körverseny
17.15: Kerékpár, valenciai körverseny
19.45: Sznúker, világbajnokság, Sheffield


Eurosport 2
11.00 és 16.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield
14.30: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo
21.00: Golf, PGA Tour, RBC Heritage


Spíler 1
13.35: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Elche
16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Burnley
19.00: Labdarúgás, FA Kupa, elődöntő, Leicester City-Southampton


Spíler 2
13.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Sevilla
16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Eibar
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Valencia
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Real Madrid


Arena 4
8.30: Autósport, V8 Supercars túraautó-bajnokság, 8. futam
12.15, 13.45 és 15.15: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Portugál Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, futam
17.00: Kézilabda, francia bajnokság, Nantes-Dunkerque
23.30: Autósport, IndyCar gyorsasági sorozat, Birmingham (Alabama), futam
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!