FA Kupa - A Liverpool kiütésével elődöntős a Manchester City

Sport, 2026.04.04

A tavalyi döntős Manchester City 4-0-ra legyőzte szombaton kora délután a Szoboszlai Dominikkal és Kerkez Milossal felálló Liverpoolt a labdarúgó angol FA Kupában, és a legjobb négy közé jutott.

A Premier League mostani idényében 22 gólnál tartó Erling Haaland mesterhármast szerzett, de a norvég csatár mellett a ghánai Antoine Semenyo is betalált. Négygólos City-vezetésnél Mohamed Salah tizenegyest rúghatott, de az egyiptomi támadó bal alsó sarokra tartó lövését James Trafford kiütötte.

Szoboszlai Dominik és Kerkez Milos végigjátszotta a negyeddöntőt, utóbbi játékos a 65. percben sárga lapot kapott.

  • FA Kupa, negyeddöntő:

Manchester City-Liverpool 4-0 (2-0)

később:

Chelsea-Port Vale 18. 15

Southampton-Arsenal 21. 00

vasárnap játsszák:

West Ham United-Leeds United 17. 30
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!