Férfi kézilabda NB I - Távozott a Győr szlovén irányítója

Sport, 2025.11.28

A férfi kézilabda NB I-ben szereplő ETO University HT közös megegyezéssel felbontotta a szlovén irányító, Dean Bombac szerződését.

Dean Bombac
A klub és a játékos közösen értékelték az idei szezont, és úgy döntöttek, hogy megszüntetik együttműködésüket - áll a győriek rövid közleményében.

A tavaly nyáron igazolt Bombac korábban volt a fehérorosz Dinamo Minszk, a francia a Pays d’Aix, a lengyel Kielce és két időszakban a Szeged kézilabdázója. A 2015/16-os idényben a Bajnokok Ligája legjobb irányítójának választották. Szlovén, lengyel és magyar bajnok, valamint ugyanezen országok kupagyőztesének is mondhatja magát.

A győriek öt győzelemmel és öt döntetlennek a tabella ötödik helyén állnak.
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!