Férfi kézilabda NB I - Távozott a Komló vezetőedzője

Sport, 2026.03.03

György László távozott a férfi kézilabda NB I-ben kiesőhelyen álló Carbonex-Komló vezetőedzői posztjáról.

A baranyai klub honlapjának keddi tájékoztatása szerint a szakvezetővel közös megegyezéssel bontottak szerződést, miután a csapat szombaton hazai pályán 31-28-ra kikapott a PLER-től.

A következő, Budai Farkasok elleni találkozóra már az eddigi másodedző, Péter Szabó Dávid készíti fel az együttest.

Komlón január végén jelentették be, hogy György László nyáron távozik és a Váci NKSE női csapatának szakvezetője lesz, azt pedig múlt hétfőn hozták nyilvánosságra, hogy Péter Szabó Dávid lesz az utódja, de a váltásra végül már most sor került.

A csapat három győzelemmel, két döntetlennel és 12 vereséggel a tabella 13. helyén áll.
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!