Férfi kézilabda SEHA Liga - Győztes meccsen lépett pályára Paczkowski a Veszprémben

Sport, 2019.11.19

Góllal mutatkozott be a Telekom Veszprém csapatában a lengyel Pawel Paczkowski a szerb Metaloplastika Sabac elleni győztes hazai meccsen a férfi kézilabda SEHA Liga alapszakaszának keddi játéknapján.

Eredmény:
Telekom Veszprém- Metaloplastika Sabac (szerb) 36-29 (22-14)
-------------------------------------------------------

A mérkőzés 22. percében először lépett pályára a súlyos térdsérüléséből visszatérő lengyel Pawel Paczkowski, aki két perc múlva góllal mutatkozott be a veszprémi csapatban.

Nem szerepelt a veszprémiek keretében azonban Kentin Mahé, aki még nem épült fel térdsérüléséből.

A mezőny legeredményesebb játékosa a szerb csapatból a 7 gólig jutó Milan Milic volt, a veszprémiek közül Yahia Omar, Dragan Gajic és Andreas Nilsson egyaránt 6-6 gólt lőtt.

A Veszprémnek egy vereség mellett ez volt a hatodik győzelme a regionális nemzetközi sorozat alapszakaszában.