Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Harmadik meccsét is megnyerte a címvédő Ferencváros

Sport, 2019.10.30

Harmadik mérkőzését is megnyerte a címvédő Ferencváros a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában: Varga Zsolt együttese szerdán a vendég CN Terrassa felett diadalmaskodott 17-11-re

Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 3. forduló, B csoport:
FTC-Telekom Waterpolo - CN Terrassa (spanyol) 17-11 (5-2, 3-2, 3-4, 6-3)
------------------------------------------------------------------------
a magyar csapat gólszerzői: Zalánki 4, Varga Dé. 3, Funtulisz, Vámos, Mezei, Jansik Sz. 2-2, Jaksic, Sedlmayer 1-1

A zöld-fehérek - akik a Hannovert és a Marseille-t is hazai medencében győzték le - viszonylag gyorsan eldöntötték a találkozót, ugyanis a második negyed közepén már 8-3-at mutatott az eredményjelző.

A magyar csapat legeredményesebb játékosa Zalánki Gergő volt négy góllal.

A Bajnokok Ligája-győztes Ferencváros szombaton a CN Marseille vendégeként játszik az Eurokupában bajnok francia csapattal az Európai Szuperkupáért.

Korábban:
Dinamo Tbiliszi (georgiai) - A-Híd OSC Újbuda 8-14 (3-2, 1-3, 0-5, 4-4)
-----------------------------------------------------------------------
a magyar csapat gólszerzői: Ubovic 3, Manhercz, Erdélyi, Kovács Ge., Ukropina, Burián 2-2, Prlainovic 1