Férfi vízilabda BL - Harmadszor nyert a Ferencváros

Sport, 2022.12.21

A Ferencváros saját közönsége előtt 9-7-re nyert a horvát Jug Dubrovnik ellen a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában, szerdán.

A három győzelemmel és egy vereséggel álló zöld-fehérek január 11-én a német Spandau Berlin otthonába látogatnak.

Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, B csoport, 4. forduló:
FTC-Telekom Waterpolo - Jug Dubrovnik (horvát) 9-7 (3-1, 2-4, 1-1, 3-1)
------------------------------------------------------------------------
a magyar csapat gólszerzői: Ubovic, Argiropulosz 2-2, Molnár, Pohl, Merkulov, Nagy és Jansik 1-1

A Fradi kezdte jobban a mérkőzést, de a második negyedben négy gólt kapott, így a nagyszünetben döntetlen volt az állás. Ez a gólszegény harmadik negyedben nem változott, az utolsó felvonásban azonban a zöld-fehérek háromszor is betaláltak, így annak ellenére is győztek, hogy sérülés, illetve betegség miatt több játékosára sem számíthatott Varga Zsolt vezetőedző.