Férfi vízilabda BL - Második döntetlenjét játszotta az OSC

Sport, 2022.12.14

Második döntetlenjét játszotta az OSC a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörében: Varga Dániel együttese a harmadik forduló szerdai játéknapján hazai környezetben a Spandau Berlinnel végzett 9-9-re.

A nyeretlen újbudaiak - akik két döntetlennel és egy győzelemmel állnak - egy hét múlva a spanyol Sabadellt fogadják.

Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, B csoport, 3. forduló:
Genesys OSC-Spandau Berlin (német) 9-9 (2-2, 2-4, 2-0, 3-3)
------------------------------------------------------------
a magyar csapat gólszerzői: Vigvári Vi. 3, Tóth M., Salamon 2-2,, Csacsovszky, Manhercz 1-1

A rendkívül kiegyenlített találkozón mindkét csapat többször is vezetett, a végjátékban az OSC volt nehezebb helyzetben, de fél perccel a vége előtt Salamon Ferenc góljának köszönhetően döntetlenre mentette a mérkőzést.

Korábban: FTC-Telekom Waterpolo - CN Marseille (francia) 9-8 (1-2, 2-2, 2-2, 4-2)
-----------------------------------------------------------------------
a magyar csapat gólszerzői: Vigvári Ve., Merkulov, Argiropulosz 2-2, Ubovic, Varga Dé. Damonte, 1-1