Férfi vízilabda BL - Súlyos OSC-vereség Belgrádban

Sport, 2022.11.30

Az OSC nyolcgólos vereséget szenvedett a Novi Beograd otthonában a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában, szerdán.

Varga Dániel együttese a Marseille otthonában elért 10-10-es döntetlennel rajtolt, míg az előző idényben második Novi Beograd magabiztosan, 16-5-re nyert a Spandau Berlin otthonában.

A szerdai találkozón az OSC csak az első negyedben tudta tartani a lépést a szerb csapattal, amely a folytatásban előnyét folyamatosan növelve magabiztosan diadalmaskodott.

Az OSC a harmadik fordulóban, első hazai meccsén december 14-én a Spandau Berlint fogadja.

Ebben a csoportban mindössze három továbbjutó helyért küzdenek a csapatok, ugyanis az előző idényben ezüstérmes Novi Beograd részvétele házigazdaként idén is biztosított a nyolcas döntőben.

Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 2. forduló:

B csoport:
Novi Beograd (szerb)-Genesys OSC 17-9 (3-3, 5-2, 3-1, 6-3)
----------------------------------------------------------
a magyar csapat gólszerzői: Angyal, Manchercz 2-2, Várnai, Csacsovszky, Tóth M., Burián, Dala 1-1