Férfi vízilabda ob I - A PVSK két góllal kikapott Debrecenben

Sport, 2026.03.07

A Pécs két góllal kikapott Debrecenben a férfi vízilabda-bajnokság alsóházának első fordulójában, szombaton.

A mezőny legeredményesebb játékosa a pécsi Mészáros Bálint volt négy góllal.

  • Eredmény, alsóház, 1. forduló:

Debreceni VSE-Master Good - PVSK-Mecsek Füszért 13-11 (4-5, 2-1, 3-2, 4-3)

később:

PannErgy-Miskolci VLC - ELTE BEAC 17. 00

KSI SE-Metalcom Szentes 19. 30
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!