Férfi vízilabda ob I - Egri vereség Szegeden

Sport, 2026.03.28

A Szeged házigazdaként 12-7-re legyőzte az Eger csapatát a férfi vízilabda-bajnokság felsőházi rájátszásának szombati játéknapján.

A mezőny legeredményesebb játékosa Bóbis Botond volt, aki három góllal járult hozzá a csongrádiak sikeréhez.

Eredmény:

középszakasz, 4. forduló:

felsőház:

Szegedi VE-One Eger 12-7 (5-1, 2-1, 3-3, 2-2)

később:

FTC-Telekom Waterpolo - VasasPlaket 19. 00

Semmelweis OSC-Szolnoki Dózsa 20. 00

alsóház:

később:

PannErgy-Miskolci VLC - Debreceni VSE-Master Good 17. 00

ELTE-BEAC - Metalcom Szentes 20. 00
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!