A magyar szövetség közösségi oldalának pénteki beszámolója szerint Nagy a címvédő Ferencváros szerdai, zágrábi Bajnokok Ligája-mérkőzésén sérült meg.
Varga Zsolt szövetségi kapitány a 20 éves Leinweber Olivért, az olasz élvonal góllövőlistájának éllovasát hívta be a keretbe. A Savona játékosa végigdolgozta az Európa-bajnokság előtti felkészülési időszakot a válogatottal, és szülővárosában, Szegeden a horvátok ellen be is mutatkozott hivatalos mérkőzésen.
A magyar válogatott hétfőn Görögországgal, kedden Hollandiával, szerdán pedig Szerbiával találkozik a csoportkörben. A tornáról öt csapat jut be a Sydneyben július 20-26. között sorra kerülő nyolcas döntőbe, amelynek mezőnye a 2. divízióból érkező két válogatottal és Ausztrália együttesével egészül ki.
(MTI)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!