TV műsor

HÉTVÉGI SPORTMŰSOR

Sport, 2019.12.13

A hétvégi hazai események:



december 14., szombat:

----------------------


Jégkorong

Hat Nemzet felkészülési torna, Vasas Jégcentrum:
az 5. helyért (A3-B3) 12.30
a 3. helyért (A2-B2) 16.00
döntő (A1-B1) 19.30


Kézilabda

Olimpiai kvalifikációs női világbajnokság, Japán: szünnap

- Férfi SEHA Liga, alapszakasz:
PPD Zagreb (horvát)-Telekom Veszprém 20.45

- Férfi NB I:
Mezőkövesdi KC - HE-DO B. Braun Gyöngyös 18.00
Váci KSE - SBS-Eger 18.00
Csurgói KK-Balatonfüredi KSE 18.00


Kosárlabda

Férfi NB I:
Egis Körmend - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 13.00
Zalakerámia ZTE KK-Alba Fehérvár 16.30
Atomerőmű SE-Szolnoki Olajbányász 18.00
Kaposvári KK - KTE-Duna Aszfalt 19.00

Női NB I:
Atomerőmű KSC Szekszárd - Uni Győr MÉLY-ÚT 17.00
PINKK-Pécsi 424 - Sopron Basket 18.00
TFSE-MTK - ELTE BEAC Újbuda 18.00
ZTE Női Kosárlabda Klub-Vasas Akadémia 19.00


Labdarúgás

OTP Bank Liga, 16. forduló:
Paksi FC-Mezőkövesd Zsóry FC 17.00
Kisvárda Master Good-MOL Fehérvár FC 17.00
Puskás Akadémia FC-ZTE FC 17.00
Kaposvári Rákóczi FC-Debreceni VSC 17.00
Budapest Honvéd-Újpest FC, Új Hidegkuti Nándor Stadion 19.30 (+FOTÓ)


Röplabda

Női Extraliga, alapszakasz:
UTE-Békéscsabai RSE 18.00


Sportlövészet

Magyarország-Szlovákia válogatott sportlövő viadal (Szombathely, Haladás VSE Sportkomplexum) 9.00


Úszás

Rövidpályás országos bajnokság, Kaposvár, döntők 18.00


Vízilabda

Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 7. forduló:

B csoport:
A-Híd OSC-Újbuda - FTC-Telekom Waterpolo 20.30


december 15., vasárnap:

-----------------------


Kézilabda

Olimpiai kvalifikációs női világbajnokság, Japán:
a 3. helyért, Kumamoto 9.30
döntő, Kumamoto 12.30

- Férfi NB I:
Orosházi FKSE-Linamar - Budakalász 18.00
Grundfos Tatabánya KC-Dabasi KC VSE 18.00


Kosárlabda

Női NB I:
PEAC-Pécs - Aluinvent DVTK 18.00


Labdarúgás

OTP Bank Liga, 16. forduló:
Diósgyőri VTK-Ferencvárosi TC 18.00

Merkantil Bank Liga NB II, 21. forduló:
BFC Siófok-Szombathelyi Haladás 13.00
Szolnoki MÁV FC-Budafoki MTE 13.00
Vác FC-Aqvital FC Csákvár, Balassagyarmat 13.00
Budaörs-MTK Budapest, Tatabánya 13.00
Dorogi FC-Nyíregyháza Spartacus FC 13.00
Soroksár SC-Vasas FC 13.00
Békéscsaba 1912 Előre-Kazincbarcika 13.00
FC Ajka-Duna Aszfalt TLC 17.00


Röplabda

Férfi NB I, A csoport:
PTE-PEAC - Vidux-Szegedi RSE 15.00
Kecskeméti RC-Vegyész RC Kazincbarcika 17.00
MAFC-BME - Sümegi RE 19.00

B csoport:
Dunaferr SE -DEAC 16.30

Az MTI 24 órán keresztül hívható központi ügyeleti telefonszáma: (36-1) 441-9350
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!