TV műsor

HÉTVÉGI SPORTMŰSOR

Sport, 2021.04.16

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:



április 17., szombat:

---------------------


Jégkorong

Férfi felkészülési mérkőzés:
Magyarország-Fehéroroszország, Vasas Jégcentrum 16.00


Kézilabda

Férfi NB I:
Balatonfüredi KSE-Telekom Veszprém 17.00
Sport36-Komló - Ferencvárosi TC 18.00
Ceglédi KKSE-Budakalász 18.00
Orosházi FKSE-Linamar - Csurgói KK 18.00
HE-DO B.Braun Gyöngyös - Dabasi KC VSE 18.00
Grundfos Tatabánya KC - MOL-Pick Szeged 19.00


Kosárlabda

Női NB I, az 5. helyért, 2. mérkőzés:
Vasas Akadémia - Ludovika-FCSM Csata 18.00

a 9-12. helyért:
VBW CEKK Cegléd - PINKK-Pécsi 424 18.00

Férfi NB I, negyeddöntő, 1. mérkőzések:
Szolnoki Olajbányász-Sopron KC 18.00
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Egis Körmend 18.00
Naturtex-SZTE-Szedeák - Atomerőmű SE 18.00
DEAC-Alba Fehérvár 18.00

a 9-14. helyért:
Zalakerámia ZTE KK-OSE Lions 18.00
Kaposvári KK - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 18.00
Jászberényi KSE - PVSK-VEOLIA 18.00


Labdarúgás

OTP Bank Liga, 29. forduló:
Újpest FC-Mezőkövesd Zsóry FC 14.45
Kisvárda Master Good-Ferencvárosi TC 17.00
Paksi FC-ZTE FC 19.30


Röplabda

Férfi Extraliga, az 5-8. helyért, 10. (utolsó) forduló:
MÁV Előre Bericap-DEAC, Güntner Aréna, Tata 16.00


Sportlövészet

Puska, pisztoly 25-50 méteres Európa-bajnoki válogató, Pécs 9.00


Vízilabda

E.ON férfi ob I, alapszakasz, 28. forduló:
Debreceni VSE-BVSC Zugló 11.00
UVSE Hunguest Hotels-Szeged 12.30
Tatabánya-KSI SE 16.00
Szolnoki Dózsa - Tigra-ZF-Eger 16.30
Metalcom Szentes-Kaposvári VK 18.00
Budapesti Honvéd SE - FTC-Telekom Waterpolo 19.00
PVSK Mecsek Füszért-OSC 19.00
PannErgy-Miskolci VLC - A-Híd VasasPlaket 20.00

Női ob I:

döntő, első mérkőzés:
UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphics 20.45

a 3. helyért, első mérkőzés:
BVSC Zugló - FTC Telekom Waterpolo 17.00


április 18., vasárnap:

----------------------


Kézilabda

Női világbajnoki selejtező, visszavágó: Olaszország-Magyarország, Érd 13.00



Labdarúgás

OTP Bank Liga, 29. forduló:
Puskás Akadémia FC-MTK Budapest 15.15
Budapest Honvéd-MOL Fehérvár FC, Új Hidegkuti Nándor Stadion 17.30

Merkantil Bank Liga NB II, 33. forduló:
DEAC-FC Ajka 17.00
Kaposvári Rákóczi FC-Vasas FC 17.00
Pécsi MFC - Szeged-Csanád Grosics Akadémia 17.00
Soroksár SC-Gyirmót FC Győr 17.00
Dorogi FC-Szolnoki MÁV FC 17.00
Nyíregyháza Spartacus FC-BFC Siófok 17.00
Budaörs-Kolorcity Kazincbarcika SC, Tatabánya 17.00
Békéscsaba 1912 Előre-Szombathelyi Haladás 17.00
Aqvital FC Csákvár-Szentlőrinc 17.00
WKW ETO FC Győr-Debreceni VSC 20.00


Rali

I. Boldogkő-rali, az országos bajnokság 1. futama, Boldogkőváralja és környéke 8.00


Röplabda

Női Extraliga, a 3. helyért, 5. mérkőzés:
1. MCM-Diamant Kaposvár - Vasas Óbuda 16.00

Férfi Extraliga, a 3. helyért, 5. mérkőzés:
MAFC-BME - Vegyész RC Kazincbarcika, Folyondár utca 18.00

Férfi Extraliga, az 5-8. helyért, 10. (utolsó) forduló:
Dunaújvárosi KSE-Kistext SE 17.30
Kecskeméti RC-Dág KSE 19.00


Sportlövészet

Puska, pisztoly 25-50 méteres Európa-bajnoki válogató, Pécs 9.00

Az MTI 24 órán keresztül hívható központi ügyeleti telefonszáma: (36-1) 441-9350
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!