TV műsor

Kajak-kenu vk - A vasárnapi dobogósok

Sport, 2021.05.16

A szegedi kajak-kenu világkupaverseny vasárnapi dobogósai és a további döntős magyarok eredményei:



férfiak:

--------

K-2 1000 m (olimpiai szám):
1. Max Hoff, Jacob Schopf (német) 3:23.00 p
2. Josef Dostal, Radek Slouf (cseh) 3:23.09
3. Samuel Balaz, Adam Botek (szlovák) 3:23.67

K-4 500 m (olimpiai szám):
1. Spanyolország 1:22.15 p
2. Németország 1:22.80
3. Fehéroroszország 1:23.93

C-1 500 m:
1. Moritz Adam (német) 1:53.22
2. Makszim Pjatru (fehérorosz) 1:53.26
3. Jose Ramon Pelier Cordova (kubai) 1:53.85

C-2 1000 m (olimpiai szám):
1. Sebastian Brendel, Tim Hecker (német) 3:48.27
2. Serguey Torres Madrigal, Fernando Dayan Jorge Enriquez (kubai) 3:49.18
3. Jacky Jamael Nascimento Godmann, Isaquias Queiroz Dos Santos (brazil) 3:50.75
...8. Adolf Balázs, Fejes Dániel 3:52.78


nők:

----

K-1 500 m (olimpiai szám):
1. Milica Novakovic (szerb) 1:56.67 p
2. Maria Povh (ukrán) 1:56.86
3. Anna Pulawska (lengyel) 1:57.31
...9. Kárász Anna 1:59.93

K-2 200 m:
1. Spela Ponomarenko Janic, Anja Osterman (szlovén) 38.82 mp
2. Maria Kicsaszova-Skorik, Ludmila Kuklinovska (ukrán) 39.17
3. Teresa Potela, Joana Vasconcelos (portugál) 39.47
...9. Lucz Anna, Kiss Blanka 40.62

K-4 500 m (olimpiai szám):
1. Németország 1:36.75 p
2. Fehéroroszország 1:38.37
3. Dánia 1:38.96
...8. Magyarország (Kőhalmi Emese, Biben Karina Klaudia, Bakó Olga, Csikós Zsóka) 1:41.16

C-2 200 m:
1. Irina Andejeva, Oleszja Romasenko (orosz) 45.23 mp
2. Antia Jacome, Antia Otero (spanyol) 46.03
3. Ludmila Luzan, Anasztaszia Csetverikova (ukrán) 46.29
4. Bragato Giada, Kisbán Zsófia 47.16
...6. Horányi Dóra, Seres Fanni 47.63

C-2 500 m (olimpiai szám):
1. Ludmila Luzan, Anasztaszia Csetverikova (ukrán) 2:00.72 p
2. Balla Virág, Takács Kincső 2:02.07
3. Lisa Jahn, Sophie Ulrike Koch (német) 2:03.31
4. Gönczöl Laura, Opavszky Réka 2:04.36


vegyes számok:

--------------

K-2 200 m:
1. Lucz Anna, Csizmadia Kolos 35.12 mp
2. Kiss Blanka, Apagyi Levente 35.48
3. Maria Povh, Ivan Semikin (ukrán) 35.49

C-2 200 m:
1. Irina Andrejeva, Ivan Stil (orosz) 40.57 mp
2. Horányi Dóra, Fekete Ádám 41.87
3. Molnár Csenge, Hajdu Jonatán 41.90
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!