A Magyar Hallássérültek Sportszövetségének közösségi oldala szerint a tagság újra megválasztotta Kósa Ádámot elnöknek és arról is döntött, hogy az ICSD Budapestre költözik, a magyar fővárosban lesz a székhelye.
A kongresszus határozata alapján négy év múlva, 2029-ben Athén rendezheti a nyári siketlimpiát.
Az idei seregszemlének Tokió adott otthont, a magyarok remekül szerepelve 13 dobogós helyezéssel, egy arany-, hét ezüst- és öt bronzéremmel zárták a viadalt.
(MTI)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!