La Liga - Kikapott a Real Madrid a Mallorca vendégeként

Sport, 2026.04.04

A bajnoki címre hajtó Real Madrid 2-1-es vereséget szenvedett a Mallorca vendégeként a spanyol labdarúgó-bajnokság harmincadik fordulójának szombati játéknapján.

Óriási erőfeszítések árán csak a 88. percben egyenlített a fővárosi gárda a fordulót a kieső helyen kezdő Mallorca ellen, de a hazaiak a hosszabbításban ismét vezetést szereztek, és ezt az előnyt már megőrizték.

A Mallorca több mint három év után győzte le újra a Realt a bajnokságban, és a három pontnak köszönhetően elmozdult a kiesőzónából, míg Álvaro Arbeloa vezetőedző második helyen álló együttesének hátránya négy pont maradt a listavezető Barcelona mögött.

La Liga, 30. forduló:

Real Sociedad-Levante 2-0 (1-0)

Real Mallorca-Real Madrid 2-1 (1-0)

később:

Real Betis-Espanyol 18. 30

Atlético Madrid-FC Barcelona 21. 00

vasárnap játsszák:

Getafe-Athletic Bilbao 14. 00

Valencia-Celta Vigo 16. 15

Real Oviedo-Sevilla 18. 30

Alavés-Osasuna 21. 00

hétfőn játsszák:

Girona-Villarreal 21. 00

pénteken játszották:

Rayo Vallecano-Elche 1-0 (0-0)

b.
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!