"Nagy nap ez számunkra, egy újabb mérföldkő, amit elértünk. Egy klub felépítéséhez három dolog kell: jól működő vállalati felfogás, infrastruktúra, a harmadik pillér pedig a szakmai munka. Az első kettővel jól haladtunk. Mindig mondtuk, hogy lesz majd sportigazgató, de mi nem egy sportigazgatót akartunk, hanem szerettük volna a legelitebb szakmai vezetőt megszerezni" - mondta a csütörtöki sajtótájékoztatón Ratatics Péter, az Újpest FC elnöke, aki elárulta, Dárdai január elsejétől a teljes szakmai irányítást átveszi, azaz ő felel a legkisebb utánpótláscsapattól egészen a felnőtt együttesig.
Dárdai Pál az edzőkérdésben egyelőre türelmet kért, mert az őszi szezon befejezése után egy nagyobb elemzés következik az Újpestnél, amely - jelenleg Bodor Boldizsár irányításával - 17 forduló után 19 ponttal a kilencedik helyen áll a 12 csapatos NB I-ben.
Fotó: MTI/Archív
(MTI)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!