Labdarúgó NB I - Elhalasztották a Ferencváros-Puskás Akadémia mérkőzést

Sport, 2026.03.02

Elhalasztották a címvédő Ferencváros és a Puskás Akadémia mérkőzést, amelyet két hét múlva rendeztek volna a labdarúgó NB I 26. fordulójában.

A halasztás oka, hogy az FTC jövő csütörtökön 21 órától fogadja az SC Bragát az Európa Liga nyolcaddöntőjében, a visszavágót pedig március 18-án, szerdán - magyar idő szerint - 16. 30-tól játsszák Portugáliában.

A Magyar Labdarúgó Szövetség adatbankja szerint egyelőre nincs új időpontja a bajnoki meccsnek.
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!