Labdarúgó NB I - Szektorbezárással büntették az Újpest FC-t

Sport, 2025.10.30

Szektorbezárással büntette az Újpest FC-t a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága.

A klub közösségi oldalának csütörtöki tájékoztatása szerint a Ferencváros ellen 1-1-es döntetlenre végződött hazai bajnoki rangadón elhangzott szurkolói rigmusok, és a pirotechnikai eszközök használata, valamint a korábbi felfüggesztett büntetés következménye a mostani szankció. A következő, ETO FC Győr elleni hazai bajnoki mérkőzésen a D4-es szektor lesz zárva a Szusza Ferenc Stadionban.

Amennyiben a következő találkozókon - a Diósgyőr elleni meccstől kezdve - ismét rasszista, kirekesztő rigmusok szólalnak meg az újpesti szektorban, az MLSZ zárt kapus mérkőzéssel sújtja a fővárosi klubot.
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!