A klub közösségi oldalának csütörtöki tájékoztatása szerint a Ferencváros ellen 1-1-es döntetlenre végződött hazai bajnoki rangadón elhangzott szurkolói rigmusok, és a pirotechnikai eszközök használata, valamint a korábbi felfüggesztett büntetés következménye a mostani szankció. A következő, ETO FC Győr elleni hazai bajnoki mérkőzésen a D4-es szektor lesz zárva a Szusza Ferenc Stadionban.
Amennyiben a következő találkozókon - a Diósgyőr elleni meccstől kezdve - ismét rasszista, kirekesztő rigmusok szólalnak meg az újpesti szektorban, az MLSZ zárt kapus mérkőzéssel sújtja a fővárosi klubot.
(MTI)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!