A klub honlapján kedden megjelent közlemény megemlíti, hogy az 58 éves szakember tavaly május végén vette át az együttes irányítását. Aczél 16 bajnoki és két Magyar Kupa-mérkőzésen ült a kispadon, irányításával a csapat hét győzelmet és öt döntetlent ért el, hat alkalommal pedig kikapott.
A Szeged a hetedik helyen áll az NB II-es tabellán, ám az évet nagyon rosszul kezdte, ugyanis vasárnap, az idei első fordulóban 4-0-ra kikapott Kecskeméten.
(MTI)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!