Labdarúgó NB II - Döntetlent játszott a listavezető Honvéd

Sport, 2026.02.08

A listavezető Budapest Honvéd 1-1-es döntetlent játszott a kieső helyen álló Budafoki MTE otthonában a labdarúgó NB II 17. fordulójának vasárnapi játéknapján.

A kispestiek 1-1-es állásnál kezezés miatt tizenegyeshez jutottak az 55. percben, de Medgyes Zoltán lövését a Hársfalvi András, a Budafok kapusa hárította.

A Mezőkövesd négy forduló óta veretlen, két döntetlen és két győzelem a mérlege, míg a vasárnap legyőzött Tiszakécske a legutóbbi négy játéknapon nem nyert.
A közvetlenül a kiesőzóna előtt tanyázó Szentlőrinc sorozatban öt veretlen bajnokinál tart, de négyszer csak döntetlent ért el, így csupán a 13. helyen áll a tizenhat csapatos mezőnyben.

  • Merkantil Bank Liga, 17. forduló:

Mezőkövesd Zsóry FC-Tiszakécskei LC 1-0 (0-0)

gólszerzők: Lőrinczy (61. )

Budafoki MTE-Budapest Honvéd FC 1-1 (0-1)

g. : Varga B. (50. ), illetve Ujváry (8. )

HR-Rent Kozármisleny - Szentlőrinc SE 0-0

később:

Szeged-Csanád Grosics Akadémia - Békéscsaba 1912 Előre 15. 00

Vasas FC-Kecskeméti TE 15. 00

Soroksár SC-Karcagi SC 17. 00

szombaton játszották:

Videoton FC Fehérvár-FC Ajka 1-0 (1-0)

g. : Kovács K. (41. )

BVSC-Zugló - Aqvital FC Csákvár 1-1 (0-1)

g. : Farkas B. (55. ), illetve Karacs (24. )
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!