Labdarúgó NB II - Mészöly Gézával szerződést bontott a Budafok

Sport, 2025.11.10

A labdarúgó Merkantil Bank Ligában sereghajtó Budafoki MTE közös megegyezéssel szerződést bontott Mészöly Géza vezetőedzővel.

Az 58 éves szakember munkáját azt kővetően köszönte meg a klub vezetése, hogy a gárda a legutóbbi három bajnokiját szerzett gól nélkül veszítette el.

Mészöly Géza márciusban lett a csapat vezetőedzője, hat győzelem és öt döntetlen mellett 12 vereség került a neve mellé.

A klub közleménye szerint Filkor Attila sportigazgató haladéktalanul megkezdte a tárgyalásokat az új edzőjelöltekkel.
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!