Labdarúgó NB II - Négygólos döntetlenek az osztályozó első mérkőzésein

Sport, 2026.05.31

A Gyirmót FC és a Nagykanizsa is 2-2-es döntetlent játszott hazai pályán vasárnap, az osztályozó első mérkőzésén, amelynek a labdarúgó NB II-be jutás a tétje.

A Gyirmót kétszer is vezetett a Monor SE ellen, de a vendégek mindkétszer egyenlítettek. A Cigánd nagykanizsai vendégjátékának első félidejében félórás kényszerszünetet kellett tartani a heves esőzés miatt.

A folytatásban a borsodiak szerezték az első gólt, a hazaiak fordítottak, majd a második felvonásban a vendégek egyenlítettek.

A visszavágókat egy hét múlva rendezik. A párharcok győztesei veszik át a kiesett Budafok és a Békéscsaba helyét az NB II-ben.
Eredmények, első mérkőzések:

Gyirmót FC Győr-Monor SE 2-2 (1-0)

FC Nagykanizsa - Bacsó Betond-Cigánd SE 2-2 (2-1)
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!